6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Juventus lovil v Janově a přivedl svou první zimní posilu

   


  Juventus Turín opět hraje v Serii A jasný prim a po osmnácti odehraných kolech má na věčně druhý AS Řím již čtyřbodový náskok a navíc zápas k dobru.

  Mohlo by se tak zdát, že obhájce titulu posilovat nepotřebuje, ale to je omyl. Bylo by mu za vhodno zalepit záložní řadu, a tak se vehementně snažil o získání služeb belgického reprezentanta Axela Witsela. Jenže pětadvacetiletý borec Zenitu Petrohrad je ode dneška v čínském celku Tianjin Quanjian, proto se musel celek z pod Alp vydat na hledanou jinde.

  A nemusel nikam daleko, stačilo se podívat do Janova. Dvanáctý celek Serie A má totiž ve svých útrobách cennost v podobě venezuelského reprezentanta Tomase Rincóna. Jednalo se na dnešní poměry o docela levné zboží, přestupní poplatek činil osm milionů euro.

  Rincón je v Itálii od roku 2014, kdy do právě do Janova vydal po pětiletém angažmá v Hamburku. Dres janovského celku oblékl celkem 81 krát, přičemž oslavil tři vstřelené branky. V hledáčku Juventusu je více než měsíc, přesto mediální spekulace nakonec hovořili o odchodu Rincóna ke konkurenci z AS Řím, či dokonce o přesunu do anglické Premier League.

  [ssba]

   


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje