6.6 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Gesto pomoci? Dvě fotbalové legendy zvažují návrat na trávníky

  Letecká katastrofa, při které v pondělí ve večerních hodinách zahynuli fotbalisté a ostatní činovníci brazilského klubu Chapecoense, nenechává fotbalovou rodinu v klidu. Svou pomoc nabízejí současní i bývalí fotbalisté, světové týmy a vůbec lidé kroužící kolem nejpopulárnějšího sportu na světě.


  Tak třeba Cristiano Ronaldo, hvězda Realu Madrid a portugalské reprezentace, má poslat na účet brazilského klubu tři miliony eur (asi 75 milionů korun). Aktivně se již zapojilo mnoho klubů z Jižní Ameriky, které pro Chapecoense nabízejí bezúplatné hostování některých svých hráčů.

  Britský server The Sun navíc dnes přišel s informací, že o návratu z fotbalového důchodu uvažují dvě fotbalové legendy – Argentinec Juan Roman Riquelme a držitel Zlatého míče z roku 2005 Ronaldinho! Jejich poslání má být jasné – pomoci zdecimovanému týmu zpět na fotbalovou scénu.

  Připomeňme, že na palubě letadla, jenž se s brazilským fotbalovým týmem zřítilo v Kolumbiji, bylo 77 pasažerů včetně fotbalistů, realizačního týmu, novinářů či palubního personálu. Nehodu podle posledních informací přežilo šest cestujících, mezi nimiž jsou tři fotbalisté.

  [ssba]


  Foto: skysports.com

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje