6.6 C
Prague
Sobota, 24 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Bílek na lavičce Jihlavy končí. Kdo ho nahradí?

  Bývalý reprezentační kouč Michal Bílek byl odvolán z funkce hlavního trenéra Vysočiny Jihlava. Webu idnes.cz to potvrdil majitel klubu František Vaculík.


  Jihlava se krčí na nelichotivé patnácté příčce ligové tabulky se čtyřbodovou ztrátou na záchranu. Z posledních pěti kol putovaly na konto Vysočiny pouhé dva body. „Je mi to líto, ale nakonec dojde ke změně. Naší snahou je se pokusit nějakým způsobem psychiku hráčů ještě zvednout,“ prohlásil Vaculík.

  Po poslední ligové prohře na Bohemce si Bílek stěžoval zejména na koncovku. „Ve finální části nám chybí větší hlad po gólech, větší přesnost a větší kvalita.“ Snažil se mužstvo ještě vyburcovat. „Musíme zmobilizovat síly a pracovat dál. Ve hře je ještě hodně bodů a čtyřbodová ztráta není nepřekonatelná, ale to si už říkáme delší čas a třem bodům nejdeme naproti,“ prohlašoval.

  Nyní bude muset tým probrat z letargie někdo jiný. Komu připadne nevděčný úkol? Idnes.cz nabízí několik kandidátů, tím nejžhavějším je zřejmě Leoš Kalvoda, jenž na podzim trénoval Mladou Boleslav a nyní je bez práce. Dalšími adepty jsou Petr Frňka a David Holoubek. Druhý jmenovaný ale pravděpodobně zůstane u sparťanské mládeže.

  Foto: isport.cz

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje