Preview: Kdo má jaké šance na Extraligu?

V České WSM Lize se již bojuje o postu do semifinále, a tak se podíváme, kdo má největší šance na baráž, nebo na možný postup do Extraligy- Hokejově i finančně.

Motor České Budějovice: Motor vyhrál ligu s náskokem čtyř bodů na druhou Jihlavu. Ve čtvrtfinále dostal za soupeře Zubry z Přerova, kteří dokázali v předkole přejít přes Prostějov. Ale zpět k Motoru- Mají šanci se dostat do baráže a Extraligy? Kádr na baráž rozhodně mají a do baráže pravděpodobně půjdou. Ale Extraliga? Dle mě ne. Sice hrají pěkný útočný hokej, ale ne hodný Extralize. Všichni tvrdí, že Motor půjde do Extraligy, že na to mají i finančně. Jestli by se dostali herně, tak na financích by pravděpodobně ztroskotali.


HC Dukla Jihlava: Jihlava má v posledních 28 zápasech neuvěřitelnou formu (26 vyhraných) a všichni tak očekávají, že se dostanou minimálně do baráže. Fanoušci si dělají velké ambice, asi oprávněné. Herně je na tom o trochu lépe, než Motor. Hrají pěkný hokej, který předvádí v Extralize například pardubické Dynamo, které bude možná hrát s Duklou baráž. Ale pokud by postoupily, měly by peníze na Extraligu? Na oficiálních stránkách tvrdí, že mají dost peněz, aby hráli Extraligu. My jim věříme, že postoupí do Extraligy- přeci jen mají dlouholetou tradici.

Rytíři Kladno: Rytíři hráli celou sezónu pěkný, vyrovnaný hokej, se kterým skončili na třetím místě a uzavřeli tak tu „odskočenou trojku“ (Motor, Jihlava, rytíři). V play-off dostali neoblíbeného soupeře- Ústí nad Labem. Minulý rok kladenská cesta skončila právě tady- ve čtvrtfinále s Ústím. Tento rok by se už mohli dostat do baráže, ale dál ne. V baráži ztroskotají.

HC Slavia Praha: Slavie se utkává ve čtvrtfinále s další Slávií a to s Třebíčí. Přes Třebíč pravděpodobně přejde hladce, ale co dál? Asi nic. Jestli se ve čtvrtfinále utká s Rytíři, asi vypadnou a bude konec sezóny. Kdyby Slávie nerozprodala polovinu týmu a všechny opory, byla by měla větší šance? Možná, ale minulost je minulost a te´d se nedá už nic dělat.

SK Horácká Slávia Třebíč: Třebíč by měla potencionální šanci na semifinále, ale bez hlavních opor Tomáše Bartejse a Petra Mrázka to půjde hodně těžko. Vypadnou tedy již ve čtvrfinále.

Hokej Ústí nad Labem s.r.o.: Ústí se taky trápí s problémem, že nemají dostatek „opěrných pilířů“. Musí se totiž obejít bez tahounů Davida Bernada a Patrika Poulíčka, který vypomáhá v Extralize pardubickému Dynamu. Slovan tedy nepřejde přes Kladno a jejich cesta skončí bohužel již ve čtvrfinále.

HC Frýdek-Místek: Nováčci ve Frýdku-Místku ukázali svou velkou sílu a probojovali se do play-off přes předkolo. Ve čtvrtfinále však narazili na velmi pěkně rozjetou Duklu a pravděpodobně tady jejich vlak skončí. Ale já myslím, že v tomto případě to nebude zklamání, ale další cenné zkušenosti.

HC Zubr Přerov: Posledním „přeživším“ jsou zubři z Přerova. Ty dotáhli základní část na desátém místě a museli si tak projít přes předkolo, ve kterém svedli napínavou bitvu s prostějovskými Jestřábi. Ve čtvrtfinále tak narazili na velmi favorizovaný Motor, který útočí na Extraligu a tak je pravděpodobné, že Zubři ve čtvrtfinále ukončí letošní, poměrně povedenou sezónu

SHRNUTÍ:
Extraliga:
Nikdo
Baráž: Dukla Jihlava, Rytíři Kladno
Konec v semifinále: Motor České Budějovice, HC Slavia Praha
Konec ve čtvrfinále: HC Zubr Přerov, HC Frýdek-Místek, Slovan Ústí nad Labem, SK Horácká Slavia TřebíčJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

9 komentářů: „Preview: Kdo má jaké šance na Extraligu?

 • 02/03/2017 (08:47)
  Permalink

  dle mého půjdou do baráže Dukla a Motor.

 • 01/03/2017 (20:08)
  Permalink

  Tolik vtipu najednou, to jsem dneska jeste necetl, korunu debilu tomuhle autorovi 😀 Diky za pobaveni 😀 !!!

 • 01/03/2017 (15:51)
  Permalink

  Co tohle psalo za vyfetovanou opici??? To se jako smí jo??? =D =D

 • 01/03/2017 (14:30)
  Permalink

  Prej vypadne Motor a Slavie docela dobrej vtip takle se pozná expert na WSM LIGU

 • 01/03/2017 (08:23)
  Permalink

  pane Bože to je vůůůůůl :))))))))))))))

 • 28/02/2017 (21:27)
  Permalink

  Kdo psal tenhle článek,tak je asi trošku dement a o WSM lize toho moc neví.

 • 28/02/2017 (21:24)
  Permalink

  Jindro, ty s náma Špásuješ viď? Mohl bys nám prosím vysvětlit, jak se to podaří, že baráž si zahraje Jihlava i Kladno? Oni na sebe totiž narazí už v semifinále :-)).

 • 28/02/2017 (21:17)
  Permalink

  Věříte Jihlavě, že postoupí do extraligy, ale ve shrnutí tam máte „nikdo“.
  Motor se Slavií skončí podle vás v semifinále, ale ze zmíněné velké čtyřky by narazili v semifinále právě na sebe. Všichni hrají „pěkný“ hokej bez jakékoliv analýzy atd.
  Článek plný blábolů a nepřesností.

 • 28/02/2017 (21:16)
  Permalink

  Píšeš o hokeji a máš v tom hokej člověče. Pokud budou v SF první čtyři po ZČ jak uvádíš, tak nemůžou jít do baráže Jihlava s Kladnem, protože by to SF hráli proti sobě.

  A jestli hraje Dynamo v extralize pěknej hokej, tak tam snad ani nechcem postoupit…

Komentáře nejsou povoleny.