Preview 45. kola WSM Ligy – Benátky nad Jizerou se pokusí protáhnout vítěznou sérii v zápase s Duklou


Pondělní kolo WSM Ligy je za námi, to 45. už ale pomalu začíná cenit zuby. Už tuto středu odstartuje zápasem mezi rozjetými Benátkami nad Jizerou a Duklou Jihlava. Benátky s přehledem vyhrály dva poslední utkání, ovšem to bylo proti celkům z dolní části tabulky a ve středu je tedy čeká jiné kafe. Dukla Jihlava zatím drží třetí místo. Po prohraném zápase s Kladnem v minulém kole přišla o druhé místo a také sérii třech vyhraných utkání v řadě.

O půl hodiny se střetne právě druhý Motor Kadaní, která se drží na pátém místě, ovšem nad osmým týmem tabulky má náskok pouhých třech bodů. V minulém kole si Kadaň zkomplikovala situaci, když prohrála se Slavií 4:3 po prodloužení a určitě bude chtít vyhrát. Zato České Budějovice by rády navázaly na výkon z minulého střetnutí, v němž rozstřílely na domácím ledě Ústí 8:3.

Ve stejný čas se střetne také poslední Most s domácím Prostějovem. Jestřábi dokázali poslední zápas těsně vyhrát 2:1 a proti Mostu budou toužit získat další body. Stejně na tom je i domácí tým, jehož šance na záchranu jsou sice mizivé, ale stále je o co bojovat.

Slavia bude usilovat proti Třebíči o natažení vítězné série už na tři zápasy a doma k tomu mají dobrou příležitost. Třebíč ale určitě taktéž zabere, jelikož jejich šance na playof jsou stále reálné, jelikož ztrácejí devět bodů na osmý Přerov. Ten se v domácí kulise utká s Litoměřicemi, které v posledním kole dostali výprask od Šumperka. Přerov může v tomto zápase s trochou štěstí poskočit na šesté místo. Poslední dvě utkání mezi Rytíři Kladno a Havířovem, Šumperkem a Ústím, startují též v 18:00.

Přehled zápasů:

HC Benátky nad Jizerou – HC Dukla Jihlava … 17:30
SK Kadaň – ČEZ Motor České Budějovice … 18:00
HC Slavia Praha – SK Horácká Slavia Třebíč … 18:00
LHK Jestřábi Prostějov – HC Most …  18:00
Rytíři Kladno – HC AZ Havířov 2010 … 18:00
HC ZUBR Přerov – HC Stadion Litoměřice … 18:00
HOKEJ ŠUMPERK 2003 – Hokej Ústí nad Labem s.r.o. … 18:00

Zdroj obrázku: Benyho galerie

WSM Liga na FacebookuJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup