6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Ženský tenisový turnaj v Číně: Ze sedmi zápasů šest kanárů!


  Diváci na turnaji WTA International v čínském Guangzhou se nestačili divit! Na úvod turnaje sice na žádné drama nepřišli a žádný vyrovnaný souboj neviděli, zato se dosytnosti nabažili „kanárů“. V šesti prvních zápasech turnajového programu totiž bylo k vidění celkem sedm takzvaných kanárů a žádný z odehraných duelů nepotřeboval rozhodující set.

  Dvě utkání dokonce skončila výsledkem dvakrát 6:0. „Žádné zdržování, máme toho na programu hodně, je třeba odehrát celé druhé kolo! Jako kdyby se hráčky na turnaji WTA International v Guangzhou řídily tímto pokynem pořadatelů. V prvních šesti odehraných zápasech totiž sedm odehraných setů skončilo výsledkem dvakrát 6:0, přičemž nejdelší souboj trval sedmasedmdesát minut.

  Jako první postoupila do čtvrtfinále Lizette Cabreraová. Australská kvalifikantka si vyšlápla na nasazenou trojku Anett Kontaveitovou. Když jí v prvním setu nadělila kanára.

  O další kanáry se postaraly hráčky tvořící čtvrtfinálovou dvojici – Aleksandra Kruničová a Rebecca Petersonová. Kruničová porazila Monu Barthelovou a Petersonová zdolala domácí Kai-Lin Zhang, když Kruničová a Petersonová „nadělily kanára“ svým soupeřkám v druhém setu!

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje