6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Zde se podává kvalitní káva. Co byste ve vaší kavárně neměli opomenout?

  Milovníci kávy nedají dopustit na některé značky této oblíbené plodiny. Není to ale jen prvotřídní káva, která vám přitáhne klienty. Na co nezapomenout?

  Co oči nevidí, po tom netouží

  Proto byste svým klientům měli nabízet co největší počet vizuálních podnětů. Snadno je nalákáte k další konzumaci a inspirujete k experimentování s chutěmi i vůněmi. Prosklené výstavní vitríny prostě nesmí v provozovně chybět. Závěsné vitríny snadno připomenou, na co ještě můžeme mít chuť. Vystavte zákusky a dobroty, které jste si připravili pro své hosty.

  Propagace není nikdy dost

  Máte malý pojízdný stánek, se kterým se prezentujete na zahradních parties, na festivalech, nebo jen tak v parku a vaříte kávu pro zájemce o krátkou pauzu uprostřed dne? Dejte o tom svým klientům vědět a nabídněte jim tuto službu i pro jejich firemní nebo studentskou akci. Do vitríny umístěte fotopříběh, přidejte kontaktní informace a těšte se na nové zakázky.

  Informujte svého klienta

  Snažte se podávat vyčerpávající informace o potravinách, které nabízíte. Lidé si dnes přejí svým nákupem podpořit smysluplné projekty. Jedná se o kávu z ekologického zemědělství? Víte informace o jejím pěstiteli? Vše svému zákazníkovi podejte zajímavou formou, aby se stal součástí vaší myšlenky.

  Kultura žije!

  Přemýšlíte nad tím, jak do své kavárny pozvat život a radost? Nechte v koutu stát pianino a domluvte se se studenty konzervatoře, že k vám budou pravidelně chodit hrát. Pořádejte chvilky poezie, nebo třeba dny autorského čtení. Záleží na vás, co vám bude blízké.

  Prostor pro děti

  Lidé s malými dětmi si také přejí vychutnat svůj malý kousek nebe. Instalací dětského koutku jim podáte vstřícnou ruku. Dětský koutek k vám přiláká rodiče.

  Jaké vylepšení zaznamená vaše kavárna? Už víte, jak se ještě více přiblížíte svým klientům?

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje