6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Skládací altán

  Vybrat dobrý a kvalitní přístřešek pro auto není snadná záležitost. Trh je přeplněný různými modely mobilního zastřešení. To, co vypadá perfektně, se může ukázat jako nespolehlivé.

  Rychlé řešení se skládacím altánem

  více v článku...

  Skládací altán jako mobilní zastřešení automobilů je nezbytný pro ty, kteří chtějí dočasně chránit auto před nepříznivými vlivy počasí. Nepromokavý altán nabízí dostatek místa pro vaše auto. Přístřeškem na auto chráníte své vozidlo před deštěm a slunečním zářením. Bez ohledu na velikost vašeho automobilu vyrábíme skládací altány v různých velikostech. V případě potřeby je možné stany spojit a vytvořit tak obrovský prostor, pod kterým můžete pohodlně zaparkovat své auto. 

  Nastavitelná výška střechy je další výhodou skládacího altánu. Přímé slunce, prudký déšť a sníh mohou značně poškodit karoserii vašeho vozidla. Pravidelná péče je proto pro vaše vozidlo důležitá a především si auto zachovává stále svoji hodnotu. Dlouhodobé vystavení UV – záření může poškodit lak vozidla a způsobit poškození. Boční části altánu jsou odolné proti UV záření a jsou nepromokavé. Pavilon je možné postavit na betonovém i travnatém povrchu. Všechny stany se dodávají s kolíky na ukotvení. Správné a důkladné ukotvení je vždy důležité, a to i za dobrého počasí. Pro pohodlné parkování doporučujeme zajistit větší skládací altán.

  Skládací altán – dostupný a všestranný

  Díky nůžkové konstrukci otevřete stan za pár sekund bez použití nářadí. Je třeba rozměr auta přeměřit a objednat vhodnou velikost a barvu stanu. Součástí balení je návod, postupujte při rozložení podle pokynů uvedených v návodu. Vaše auto tak bude chráněno. Altán v zahradách najde mnoho dalších využití. Skladování zahradního nábytku, dřeva nebo nářadí. Může být použit i při přípravě zahradní párty. Stačí vytvořit chráněný prostor uprostřed vaší zahrady. Vyberte si ten pravý skládací altán ze šesti modelů a vytěžte z něj maximum, protože nabízí nekonečné možnosti.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje