6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Žižkov je místem, kde můžete strávit i celý život

  Najít lokalitu, se kterou budeme stoprocentně spokojeni? Samozřejmě, možná máte své kandidáty, ale proč nedat šanci právě té třetí z pražských částí? Jde o místo, kde si podává ruku moderní svět s historií, kde se dařilo umělcům a průkopníkům.

  Příjemný výlet, ale také místo, kde můžete klidně i zestárnout. Takový je Žižkov, svět, který vás už brzy rád přivítá. Studovali jste v Praze nebo máte za sebou několik let strávených dojížděním z domovského města a prací právě v naší metropoli? Potom jste jistě někdy uvažovali o tom, jaký by byl život s pražským zázemím.

  K dispozici je až pětipokojový byt

  Na úvod stačí jediné, rozmyslet si, která dispozice bytu by vám vyhovovala nejvíce. Můžete totiž vybírat hned z několika variant, k mání je 1+kk, ale také prostorný pětipokojový byt, jenž přijde vhod pro početnější rodinný kolektiv.

  Spoustu zeleně, ale i dobrá občanská vybavenost, to jsou důležité aspekty, které vedou zájemce o prodej bytů na Praze 3 ke konečnému rozhodnutí. Je pravdou, že Žižkov bude za několik málo let vypadat jinak. Chystá se řada nových staveb, které přinesou krom jiného i větší množství pracovních příležitostí. Nechybí lékárny a školy, stejně jako supermarkety a restaurace. Světoznámá legenda, jakou je kino Aero se také nevidí každý den!

  Blízkost zeleně, ale i centra velkoměsta

  Pokud hledáte kompromis mezi místem, které umožní procházky parky a městskou zelení a lokalitou, která je naopak blíž centru Prahy, mohou to být právě byty v Praze na Žižkově.

  S rodinou si můžete udělat procházku na Vítkov a výhodou je i blízkost Parukářky nebo Kaizlových sadů, zelených oáz klidu a odpočinku v moderní Praze. Nebo byste byli raději aktivnější? Jistě, sportoviště jsou už připravena, stačí je jen využít! Nebo si můžete také zaběhat ráno v parku, to je už na vás!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje