6.6 C
Prague
Pondělí, 26 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Vyberte si poznávací zájezd do Rumunska a poznejte zemi, jež vás uchvátí

  Možná znáte někoho, kdo byl „na vlastní pěst“ nebo „po vlastní ose“ v Rumunsku. Určitě jste slyšeli mnohé zážitky a popisy krajiny, které vám nemohly být lhostejné. Pokud vás láká dovolená Rumunsko, vydejte se do této jedinečné země letos. Vybrat si můžete z nabídky zájezdů 2022 CK Redok a užít si poznávací zájezd, na který nikdy nezapomenete.

  Lákavé poznávací zájezdy

  CK Redok nabízí svým klientům zajímavé poznávací zájezdy Rumunsko, na nichž si najde „to pravé ořechové“ každý zájemce o cestování a navštěvování nových zemí či míst. Rumunsko vás překvapí nejen svou nádhernou přírodou, hlubokými lesy a vysokými horami, ale také možností navštívit mnoho zámků a hradů. Mezi ty nejznámější patří určitě sídlo Drákuly.

  Zájezdy Rumunsko jsou cenově dostupné, stejně jako celé Rumunsko jako takové. Přes svoji krásu je málo navštěvované. Jestliže chcete ochutnat výborné rumunské pokrmy, navštívit středověké vesničky, poznat zdejší rozmanitou přírodu, neváhejte a rezervujte si poznávací zájezd včas.

  Máte rádi Drákulu?

  V Rumunsku můžete navštívit i Drákulovu Transylvánii. Dovolená Karpaty vám během 6 dnů připraví pohodový týden, během něhož poznáte Transylvánii, oblast s nádechem dobrodružství, romantiky i tajemna. Poznáte nejnavštěvovanější pohoří v Rumunsku, „perlou Karpat“ Bucegijskými horami v Drakulově Transylvánii.

  První den odjedete z ČR přes Slovensko a Maďarsko, druhý den přijedete do městečka Sinaia a projdete se k zámkům Peleš. Třetí den vyjedete lanovkou na Babele s možností pěší túry do údolí Ialomita. Čtvrtý den vás čeká celodenní výlet do vápencového pohoří, pátý celodenní výlet do hradu Bran, města Brašov, Černého kostela. Šestý den krásná turistika v Bucegijských horách, sedmý den pak starobylé město Sighisoara a návrat domů.

  Vyzkoušet můžete i poznávací zájezd Rumunské hory.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje