6.6 C
Prague
Sobota, 26 listopadu, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  TOP10: Přestupy zimního období!

  První část článku


  5. Lukáš Železník
  (SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav)

  Lukáše Slavia kupovala coby jednoho z nejlepších střelců ligy ze Zlína. Do slávistického útoku se Škodou a Mešanovičem se neprodral, a tak odchází vyhlížet lepší zítřky. Potenciál má, jen nyní musí ukázat, že neztratil gólový cit. Útok Mladé Boleslavi není tak napěchovaný, což znamená velkou šanci hrát v základu jak o Evropskou ligu tak možná i o titul.

  4. Andreas Ivanschitz
  (Seattle Sounders – FC Viktoria Plzeň)

  Bývalý rakouský reprezentant, kapitán Red Bullu Salzburg, hráč Levante, Panathinaikosu nebo Mainzu. To je vizitka jednoho z nejzkušenějších fotbalistů ligy. Záložník se stal jednou z největších posil Plzně za posledních pár let. Můžeme očekávat zvýšení kvality zálohy. Platný bude také pro příští kvalifikaci, kde plzeňští poslední dva roky strádají.

  3. Antonín Barák (SK Slavia Praha – Udinese Calcio)

  Jeden z nejlepších přestupů zimy. Bezpochyby lze říci, že se to povedlo. Možná je Barák namotivovaný od Patrika Schicka, nebo Jakuba Jankta, který hraje právě za Udine. Tento tým nemá nijak silný kádr, takže by se Tonda mohl prosadit. Pokud bude hrát stejně jako ve Slavii, může být velmi užitečný. Jednoznačně lepší než Německo. Nevím proč, ale bundesligové týmy si zvykly nechávat Čechy na lavičce. Italové tento zvyk naštěstí nemají v lásce, což znamená, že se máme na co těšit.

  2. Jan Sýkora (FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha)

  Bude to mít velmi těžké. Slavia má nadupaný kádr a prosadit se do něj bude obnášet spoustu úsilí. Čerství reprezentant může přestupem dost získat. Má obrovský potenciál a z Liberce mohl zamířit rovnou do zahraničí. Zvolil ale tuto cestu, takže doufejme, že se rozhodl správně. Rozhodně může být základním kamenem pro reprezentaci. Je to všestranný talent, kterému není nic cizí.

  1. Lukáš Pokorný
  (FC Slovan Liberec – HSC Montpellier)

  Je s podivem, že se tímto přestupem média nezabývala více, než jakýmkoliv jiným. Tento přestup hodnotíme jako naprostou bombu. Montpellier je klub, který má ve světě jméno. Momentálně se mu příliš nedaří, kádr má značně oslabený. Pro Lukáše by neměl být problém získat si místo v základu. Pokud se Montpellier zachrání, je to více než nadějný vstup do mezinárodního fotbalu. Přeci jen, Francie to má do Premier League nebo do Španělska blíže. Tímto krokem by si měl také upevnit místo v základu reprezentace, což může být pro budoucnost českého národního týmu klíčové….

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje