6.6 C
Prague
Neděle, 27 listopadu, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Správa mateřské školy z chytrého mobilního telefonu již není pouhým snem

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času by si učitelé mateřských škol ušetřili, kdyby s rodiči mohli komunikovat pomocí jednoho online systému? Jestliže ano, nebyli jste jediní. Tým vývojářů, který chtěl ušetřit starosti zaměstnancům mateřských škol, totiž společně s nimi vytvořil jedinečný systém správy mateřské školy online. Co všechno umí a proč je radost jej používat?

  Veškeré úkony pohodlně s pomocí správy mateřské školy

  z pohodlí dom Správa mateřské školyova s pomocí chytrého mobilního telefonu v sobě spojuje veškeré úkony, které rodič školkou povinného dítěte potřebuje vykonávat. V přátelském prostředí lze snadno poslat zprávu třídnímu učiteli, podívat se na fotky z akcí, zkontrolovat správnost údajů a hlídat si důležité termíny.

  Snadný přenos zpráv i maximální ochrana? Informační systém pro mateřské školy splňuje obojí

  Informační systém pro mateřské školy online si zamilují zaměstnanci mateřinek i rodiče dětí, které do mateřinek chodí. Je-li nutné rodičům předat nějakou zprávu, jednoduše ji učitelé pošlou s pomocí chytrého systému. Aby nedošlo k nechtěným únikům zabezpečených dat a citlivých informací, je přístup do systému zajištěn heslem a podléhá silnému zabezpečení.

  Nejenom pro mateřské školy

  O tom, že správa mateřské školy spravovaná online usnadňuje práci i čas oběma stranám, svědčí spokojené reference mateřských škol, jeslí i dětských skupin. Informační systém pro mateřské školy lze totiž využít i v rámci zájmových kroužků a dětských skupin. Možnost využívání aplikace pro správu MŠ totiž není nijak omezena a může ji využít malá dětská skupina o 20 i méně dětech, stejně jako ohromná školka s 200 a více dětmi.

  Zapomeňte na staré časy, kdy se dokumenty a informace předávaly dětem pouze na papíře. Moderní doba vyžaduje moderní způsoby komunikace, takže se vše přesouvá do online prostoru.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje