6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Romantické filmy na Netflixu nejen pro ženy

  Ženy milují pořádnou porci romantiky! A pokud jim ji pánové nemohou dopřát, holt si udělají jeden krásný večer samy pro sebe a podívají se na snímek, který je romantikou doslova nabitý. Že jste dostali na poslední narozeniny Netflix dárkový poukaz? Využijte ho a pořiďte si Netflix předplatné, které vám umožní sledovat jedinečné (nejen) romantické snímky dnes a denně. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?

  Stánek s polibky

  více v článku...

  Pro muže to teda není, ale pro ženy milující romantiku ano. Stánek s polibky je milým snímkem, který vyplní volný čas. Pojednává o Elle, holce ze střední školy, která se se svým nejlepším kamarádem rozhodne otevřít si stánek s polibky.

  Jenže co by to bylo za romantický snímek, kdyby se někdo z nich nezamiloval. Ale kdo a do koho, to už budete muset zjistit sami.

  Všem klukům, které jsem milovala

  Obrovským hitem na Netflixu byl i film s názvem Všem klukům, které jsme milovala a ostatně zájem o něj ani po měsících, kdy je k dispozici na Netflixu, neutichá. Pojednává o dívce, která v minulosti napsala dopisy svým bývalým klukům.

  Ani hlavní hrdinka však nikdy nepočítala s tím, že by se dopisy dostaly skutečně k jejich adresátům. Co se ale stane?

  Vražda na jachtě

  Chcete se podívat na něco romantického, ale taky máte zájem o pořádnou porci zábavy? Netflix naštěstí nabízí i romantické komedie, z nichž si stačí jenom vybrat. Jednou z nich je i Vražda na jachtě, která v hlavních rolích uvádí nádhernou Jennifer Aniston a vtipálka Adama Sandlera.

  Jak dopadne plánovaný výlet do Evropy milovnice detektivek a detektiva a co se stane, když se octnou na jachtě vyšší společnosti? Vražda na jachtě je sice k dispozici v nabídce už delší dobu, ale možná se řadíte k lidem, kteří ji ještě nestihli zhlédnout. Tato romantická komedie však jednoznačně stojí za to!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje