6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Obytné kontejnery – zázemí pro kancelář nebo dělníky rychle a levně

  Izolované obytné a kancelářské kontejnery nebo obytné buňky jsou dnes hojně rozšířeným způsobem, jak rychle a levně vyřešit nové prostory pro celoroční použití. Dodávají se ve standardních modulech v typizovaných rozměrech. Ale stále častěji i v rozměrech na přání zákazníka. Jedná se potom o modulové stavby sestavené z několika obytných kontejnerů o volitelných atypických rozměrech.

  Obytné buňky ve standardních rozměrech

  Typizované obytné kontejnery se dělají nejčastěji v délkách 3m, 4m, 5m a 6m. Šířka je 2,43m. Výšku je možné zvolit buď 2,6m (vnitřní výška 2,3m) nebo 2,9m (vnitřní výška 2,6m). Kontejnery jsou osazeny dveřmi a okny. Počet oken je libovolný a je možné je umístit na všechny 4 stěny kancelářského kontejneru. Takže i standardní obytný modul je možné variabilně upravit. To se týká i tepelné izolace. V základním provedení bývá většinou 60/60/100 (podlaha/stěny/strop). Možností je hodně, proto je dobré se vždy pobavit s odborníky na obytné kontejnery.

  Sestavy obytných kontejnerů – modulární stavby

  Dnes velmi oblíbeným způsobem, jak rychle a kvalitně vytvořit zázemí „suchou cestou“, tedy bez zdění a mokrých procesů, jsou sestavy obytných kontejnerů – modulární stavby. Kontejnery jsou vyráběny u výrobce a hotové obytné moduly dopravovány na požadované místo a tam smontovány. Úspora času je tak také značná. Z kontejnerů se vyrábějí školy, školky, kanceláře, zázemí na stavbách, obytné budovy a mnoho dalších.

  Izolované skladové kontejnery

  Z konstrukce obytného kontejneru vychází i další varianta zatepleného kontejneru a to skladový kontejner izolovaný. Tyto skladové kontejnery mohou sloužit pro umístění technolgií náročných na nízké nebo vysoké teploty. Kontejner je možné upravovat jak rozměrově, tak pro různá zatížení.

  Jak a kde si kontejner poptám nebo koupím?

  Kancelářské kontejnery a obytné kontejnery, modulární stavby a skladové kontejnery si můžete poptat a objednávat u specialistů na kontejnery, firmy NOVAK CONTAINER s.r.o. e-mailen: info@novak-container.cz nebo telefonicky: +420 723 560 207. Kontejner vám dodají ve velmi krátkém termínu a to po celé ČR.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje