6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Hledáte místo pro svatbu či firemní akci, které vám učaruje?

  Svatba je událost, na kterou se spousta dam těší již od útlého dětství. Hrají si na princezny se závojem a představují si svého prince na bílém koni, který je odvede od oltáře a hned poté bude následovat hostina na dechberoucím místě, které na ženicha, nevěstu i svatební hosty dýchne slavnostní atmosférou. Právě takovým místem je Farma Michael.

  Co vše vám Farma Michael nabízí

  V dnešní době je svatba v přírodě velmi častou alternativou sňatku. Tuto variantu samozřejmě nabízí také Farma Michael. Místo k obřadu, lemované nádhernou přírodou, provoněné květinovou výzdobou, připraví se vším všudy. Vytvoří výjimečnou atmosféru, která bude podtržena špičkovou gastronomií. Svatební tabule bude vyzdobena do barev, které si sami určíte. O její finální podobu se postarají nejlepší dekoratéři.

  Abyste si tento nádherný den mohli uchovat nejen v myslích, ale také si jej připomínat kdykoliv budete chtít vzpomenout, nebo jej ukázat svým blízkým, nabízíme také svatební videa. Mnoho pořízených fotografií a videí si můžete prohlédnout na webových stránkách Farma Michael, abyste si dokázali představit, jak kouzelný den z pohádky může být právě váš.

  Firemní akce a večírky

  Farma Michael je poskytovatelem také firemních akcí a firemních večírků. Pokud si pro realizaci firemní akce vyberete právě tento prostor, obáváme se, že zaměstnanci firmy si zde budou chtít vytvořit detašované pracoviště. Moderně vybavené prostory poskytnou dostatek místa pro různá zasedání, konference, prezentace či workshopy. Díky volnočasovým aktivitám, kterých je na farmě možné využít, je možné realizovat na Farmě také teambuildingy.

  Pro firemní večírky poskytujeme nabídku ochutnávky vín, koňaků nebo doutníků. Po potěšení chuťových pohárků vašich zaměstnanců se budou moci odebrat do stylového ubytování.

  Farma Michael má kapacitu až 500 osob v interiéru a 1 000 osob v exteriéru. Dobrých lidí se vždy plno vejde!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje