6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Najděte nejlepší investiční platformy

  Stále větší část běžné populace se zajímá o možnosti investování. Důvody jsou jednoduché. Už není tak zajímavé používat donedávna běžné způsoby zhodnocení peněz, jako např. převádění jich z běžného účtu na spořicí, zakládání stavebního spoření a podobně. Pokud jste se také rozhodli, že začnete investovat a zvažujete, jaká je nejlepší investiční platforma a kde investovat své peníze, tady je pár rad.

  V čem najdete rozdíly u investičních platforem?

  Jinou platformu si vybere ten, kdo se rozhodl pro aktivní investování, jinou pak ten, kdo chce nejvýhodněji investovat pasivně. Investiční platformy jsou vhodné pro pokročilého uživatele, nabízí jiné prostředí, různé poplatky i různé investice. Rozdílů je mnoho. Jaké jsou největší výhody, nevýhody, pro koho jsou vhodné ty či ty? Velký přehled nabízí webové stránky zijuspesne.cz.

  Máte zájem o české akcie?

  Pokud chcete zůstat na „naší půdě“, určitě nenechte bez povšimnutí české akcie. Zvláště u některých akcií našich společností je dobré se pozastavit a pravidelně je sledovat. Jde sice o nejlepší, ale zároveň nejrizikovější investici. Akcie by měli kupovat zkušení investoři s přiměřeným citem pro riskování.

  Předností českých akcií je jejich počet. Není jich příliš a jde o stabilní a prosperující společnosti. Podstoupíte menší riziko ztráty, než u amerických technologických startupů.

  Koupit je můžete na dvou burzách cenných papírů, a to na burze RM – SYTÉM, české burze cenných papírů nebo na Burze cenných papírů Praha (BCPP), což je nejvýznamnější burza v ČR. Určitě vás nepřekvapí, že k nejlepším akciím se řadí ty firem jako AVAST, ČESKÁ ZBROJOVKA, ČEZ, Erste Group Bank, Kofola, Komerční banka, Moneta Money Bank…

  Podívejte se i vy na financniarchitekti.cz a podívejte se na kompletní přehled českých zajímavých akcií.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje