6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Na Vackově to žije! Chcete tam i vy?

  Místa, které dříve patřila mezi realitní outsidery, dříve kolonie žižkovského dělnictva, později průmyslové plochy, se dnes změnily k nepoznání. Na Vackově se už pár let intenzivně staví a Praha 3, potažmo celý Žižkov, se tak stává opět lukrativní adresou.

  Po úspěšném developerském projektu z roku 2020, kdy se na Vackově postavily výškové domy, sem chtějí další lidé. A developeři na jejich výzvu uslyšeli. Současná etapa navazuje na již realizované projekty podél ulic Malešická. V roce 2024 budou dokončeny další čtyři bytové domy, které nabídnou k prodeji nový domov pro 209 rodin.

  Lidé po nových bytech lační

  Chcete být mezi nimi? Pak neváhejte! Byty jdou doslova na dračku. Koupě bytu na pražském Žižkově je totiž dobrou investicí. Vackov se stále rozrůstá a v tuto chvíli už nabízí veškeré občanské vybavení na dosah. Rezidenční projekt na pražském Žižkově má k dispozici byty o velikosti 1+kk s plochou 31 m2, ale i pětipokojové byty o velikosti 114,90 m2. Ke každému bytu patří předzahrádka, terasa nebo balkon.

  Koupit byt na Žižkově může úplně každý. Jeho cena není přemrštěná a odpovídá kvalitě odvedené práce a užitých materiálů. Díky ochotě developera spolupracovat s ověřenými hypotečními společnostmi, je možné čerpat zvýhodněnou půjčku od společnosti HYPODŮM.

  Výhodná hypotéka pro všechny

  Kupní cena je hrazena dle splátkového kalendáře ve třech základních splátkách odpovídajících jednotlivým milníkům projektu: 20% z ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (vlastní zdroje), 70% z ceny po podání Žádosti o kolaudaci bytového domu (vlastní zdroje / hypotéka) a 10% z ceny po podpisu Kupní smlouvy (vlastní zdroje / hypotéka).

  V současné době je volných 166 bytových jednotek. Prohlédnout si je můžete i na dálku pomocí interaktivní vizualizace na webu byty.navackove.cz.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje