6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Montované haly jsou trendem. Kdo si je pořizuje nejčastěji?

  Ať už jste v minulosti sháněly prostory pro své sklady nebo nové místo, kde byste zřídili další výrobní linku vaší společnosti, s velkou pravděpodobností jste narazili na montované haly nabízené společností MONTCOM. Zatímco někdo nad nimi automaticky mávnul rukou, jiný si velmi rychle spočítali, že se jedná o ekonomičtější a výhodnější východisko ze vzniklé situace. Cenová dostupnost je tím hlavním benefitem tohoto typu zastřešení. 

  Tím však pomyslný seznam benefitů ani zdaleka nekončí. Montovaná skladová hala je bezesporu dobrou volbou i proto, jak široké využití má. Pojďme se s tímto skvělým a po cenové stránce také výhodným řešením více seznámit. 

  Montovaná hala na sto způsobů

  více v článku...

  Tím hlavním důvodem, proč se rozhodnout pro montovanou skladovou halu je především široké spektrum jejího využití. Bylo by mylné se domnívat, že ji využijí jenom lidé mající velké podniky a potřebující prostorné sklady pro uschování vyrobených produktů a zboží. Tento typ zastřešení může být brán jako nové místo pro vznikající pracovní linku. Může poskytovat ochranu před nepřízní počasí zemědělským strojům, a nakonec to může být úschovna pro veterána nebo pro podobné, stejně vzácné vozidlo. 

  Velmi často se montovaná hala staví proto, aby se pod její střechou konal veletrh nebo sportovní událost. Fantazii se meze nekladou a možností, jak přístřeší využít, je opravdu nepřeberné množství. 

  Kdo si je pořizuje nejčastěji?

  Jelikož montované haly nejsou na trhu žádnou novinkou, našly si své stálé zákazníky. Mezi nimi se nejčastěji najdou chovatelé koní, které je využívají jako jezdecké haly, kryté jízdárny nebo jako seník. 

  Tím se dostáváme k dalšímu spektru zákazníků, kterými jsou zemědělci. Ti zase montované haly využívají jako ochranu zemědělské techniky či jako sklady sena, slámy a plodin, jež po dlouhém dni na poli sklidili. 

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje