6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Vesmír

  Vesmír je všude kolem nás. Planeta Země pluje v časoprostoru, ve kterém se nachází mnoho zajímavých objektů. Jako černé díry, mlhoviny, galaxie a temná hmota. 

  Věda, která se vesmírem zabývá, je astrofyzika, astronomie a kosmologie. Existuje mnoho teorií, jak vesmír vznikl a kam se ubírá.

  Nejznámější je teorie velkého třesku, která praví, že vesmír vznikl z velké hustoty a teploty a začal se dále rozpínat. Ve vesmíru jsou různé druhy záření a síly, které působí na planety i hvězdy.

  Objekty, které vědce zajímají v současné době nejvíce, jsou černé díry, které bývaly hvězdami, jež se po jejich zániku zhroutily do sebe. Vznikl tak objekt, který díky silnému gravitačnímu poli pohlcuje vše, co se k němu dostane.

  Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

  Podívejte se na náš blog. Jaký je rozdíl mezi normálním horoskopem a tím čínským? Můžete si zde například přečíst zajímavosti o znamení berana nebo vodnáře či  o znamení  zvěrokruhu panna.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje