6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Mistrovství Evropy v karambolovém kulečníku

  V termínu 7. až 9. dubna se Praze na Žižkově v budově Sokola uskuteční finále Mistrovství Evropy týmů v karambolovém kulečníku. Pořadatelem této akce jsou kluby BC Vítkov Prague a TJ Sokol Žižkov ve spolupráci s Českomoravským billiardovým svazem a záštitou Evropské billiardové federace (C.E.B.).

  Záštitu nad akcí převzala starostka Městké části Praha 3 paní Ing. Vladislava Hujová.

  Do Prahy se sjede celkem šest nejlepších evropských týmů. Týmy jsou tříčlenné a každý hráč týmu hraje jednu disciplínu. Buď kádr 47/2, kádr 71/2 nebo jednoband.

  Domácí tým BC Vítkov je obhájce titulu z minulé sezony a nastoupí ve velmi silném složení. Domácího hráče Marka Fause doplní letošní bronzový medailista z mistrovství světa Belgičan Eddy Leppens a zejména aktuální světová jednička Holanďan Dick Jaspers. Mimo silného domácího týmu se do Prahy sjede plejáda velkých jmen evropského karambolového kulečníku.

  Turnaj začne v pátek 7. dubna v 15:30 slavnostním zahájením. V pátek jsou na programu dvě kola skupinové části turnaje. V sobotu se dohraje skupinová část čtyřmi koly. V neděli turnaj vyvrcholí semifinálovými a finálovým soubojem.

  Vstup zdarma.

  Více na http://www.bcvitkov.cz

  Srdečně zvou pořadatelé: BC Vítkov Prague, TJ Sokol Žižkov a Českomoravský billiardový svaz

  Kontakt: Libor Bača liborbaca@seznam.cz

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje