6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Keramickou ochranu laku vaše auto ocení

  Svého čtyřkolého mazlíčka můžete vybavit lecčím. A zatímco někdo se snaží odlišit se barevným tuningem, jiný sází na pečlivý detailing, v rámci kterého je auto vyčištěno k dokonalosti. V souvislosti s detailingem se nabízí otázka, jestli má váš parťák na čtyřech kolech keramickou ochranu laku. Není tajemstvím, že lak je zkoušen mnohými povětrnostními i vnitřními vlivy, a tak by jistě tuto ochranu ocenil, nemyslíte?

  Maximální povrchová ochrana zajišťující barevnou stálost

  Keramická ochrana laku je v posledních měsících velkým hitem. Důvodem je především to, co vašemu parťákovi na čtyř kolech zajišťuje. Předně slibuje maximální povrchovou ochranu, která zajišťuje barevnou stálost i chrání vozidlo před UV zářením. Tím pádem dochází k co nejdelšímu udržení krásy původního vzhledu.

  Zvýšení mechanické odolnosti laku však není jediná položka na seznamu benefitů, kterou se keramická ochrana pyšní. Díky ní je údržba vozidla velmi snadná, stejně tak se usnadňuje odvod vody a dochází ke zdůraznění lesku laku. A navíc se pyšní dlouhou životností čili do tohoto řešení nebudete muset investovat co týden.

  Jak se aplikuje keramická ochrana?

  Samozřejmě keramická ochrana laku není něco, co by člověk sám aplikoval na své vozidlo. Musí se oslovit profesionálové, kteří aplikaci jedinečného řešení mají takzvaně v malíku. Naprostým základem je v každém případě dokonale vyčištěný povrch automobilu. Teprve až po tomto kroku může nastat aplikace keramické ochrany. V rámci čištění dochází ke strojní korekci laku, a to i u nových vozidel.

  Už po zjištění výše uvedeného lze konstatovat, že se nejedná o snadný úkon, který bude proveden během pěti minut. Je to časově poněkud náročnější krok, který automobil odstaví z provozu i na několik dní. Je ale třeba říct, že je to ryze individuální záležitost.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje