6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Tradiční město perníku, které má zájem o moderní pracovní obory

  Město perníku, domov vyhlášeného hokejového klubu nebo rodiště Dominika Haška. To všechno vám určitě už dávno dokázalo napovědět o jaké město se jedná. Pardubice jsou městem na severovýchodě České republiky a patří mezi nejstarší a celosvětově nejznámější česká města. Zároveň se ale jedná o prosperující a rozvíjející se město i region, které má zájem o nejmodernější postupy.

  Díky tomu je tady doslova ideální prostředí pro mladé absolventy k uplatnění v oborech, které jim jsou šity jako na míru. A přesně na to se podíváme i v dnešním článku.

  Reklamní agentury na vzestupu

  Každé důležité město se musí věnovat i této části. Reklamní agentury jsou dnes nepostradatelné už jen proto, aby byla šance regionální PR a zaměstnavatele dostat do povědomí širšího kruhu než jenom místních obyvatel. Reklamní agentury ale automaticky znamenají také mnohé nabídky práce Pardubice, které jsou zaměřeny na nejmodernější obory.

  V reklamě je totiž dnes už cela jiné prostředí, než tomu bylo před lety. Zatím co před lety byla extrémně efektivní reklama v televizích, rádiích nebo letáková kampaň, tak dneska tvrdě převládá online reklama. Spoustu práce v Pardubicích tak najdou především odborníci na taková témata jako je online marketing a správci kampaní.

  Nic se ale neobejde bez informatika

  Informační technologie jsou dneska naprostým základem podnikání i v oborech, které jsou jim jinak na míle vzdálené. Vše se postupně dostává od virtuálního a online světa, díky čemuž je spousta věcí přes účetnictví po řízení firem mnohem jednodušší. Četná pracovní místa Pardubice tak nabídnou odborníkům z IT oboru, které se specializují na jednotlivé podstatné technologie. Najdeme mezi nimi nejen webové vývojáře, ale i analytiky, desktopové vývojáře, grafiky a mnohé další.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje