6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  James chce odejít z Realu! K jakému celku by se mohl uchýlit?

  V roce 2014 přišel James Rodriguez do Realu z knížecího Monaka jako obrovská posila za odhadovanou částku 80 milionů euro. Ovšem ani díky tak vysokému ocenění se nikdy nestal základním mužem hlavního týmu.


  A letos je to s vytížeností Jamese ještě horší, jelikož se ke slovu dostal prozatím jen ve čtrnácti duelech a to rozhodně ne jako hráč základní sestavy. Jeho chuť odejít je proto poměrně logická.

  „Nemohu zaručit, že zůstanu nadále hráčem Realu Madrid,“ řekl novinářům ze Sunday sám pětadvacetiletý útočník. „Mám několik zajímavých nabídek a mám týden na to, abych se rozhodl. Jsem rád v Madridu, ale chci hrát víc,“ pokračoval.

  Je tedy otázkou, zda-li James opustí Real již nyní v zimě, či setrvá až do léta. A kam by mohly jeho kroky směřovat? Zde jsou tři zcela reálné možnosti:

  Chelsea

  Ze strany londýnského celku byl zájem o Jamese Rodrigueze již v minulosti, ale rozhodně nedosahoval takové poptávky, jako nyní. Dá se totiž očekávat odchod Cesca Fabregase, který momentálně v Chelsea pouze leští lavičku. Španělského záložníka láká Čína, a tak je jasné, že bude Chelsea potřebovat kvalitní náhradu, a to James Rodriguez je.

  Inter Milán

  Inter se opravdu hlasitě hlásil o služby Jamese již v létě, ale Kolumbijec zvolil setrvání v Realu a rozhodl se bojovat o svou šanci pod koučem Zidanem. Jelikož se mu prosadit nepodařilo, Inter je zpět ve hře. U milánského velkoklubu se ovšem očekává, že v lednu kvůli příliš nabitému rozpočtu do hry o jeho podpis nezapojí, ale pokud James setrvá v Realu do léta, čínští majitelé Interu budou určitě chtít hráče získat.

  Manchester United

  James by případně mohl i do Manchesteru United. Ten sice s jeho jménem nikdy příliš spojován nebyl, ale jde tady o nepřímou vazbu na Josého Mourinha. Oba jsou totiž klienty nejvlivnějšího fotbalového agenta světa Jorge Mendese. Portugalskému machrovi ve svém oboru, který má ve svém portfoliu i Cristiana Ronalda, se podařilo domluvit mnoho jiných transakcí, tak proč ne třeba právě tuto?

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje