6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Jak se starat o plnovous?

  Chladné dny pomalou klepou na dveře a muži si rádi nechávají narůst jejich mohutný plnovous. Nechat vousy narůst není žádná věda, ale postarat se o to, aby plnovous vypadal upraveně je už o něco těžší. K upravenému plnovousu ti ale postačí pár produktů a několik minut času. V dnešním článku ti proto představíme několik tipů, jak se o plnovous postarat co nejlépe. 

  Olej na vousy 

  Olej na vousy není potřeba představovat. Dodá vousům a pokožce pod nimi dokonalou výživu. Vousáči totiž mívají často problém se svědivou pokožkou pod vousy a tento problém olej jednoduše vyřeší. Dále vousy provoní a dokonale změkčí. Olej na vousy je pro vousáče naprostým základem. 

  Balzám na vousy

  Balzám na vousy je téměř to stejné, co olej, akorát v tužší formě. Podobně se aplikuje a princip je velmi podobný. Jeden rozdíl v nich ale přece jenom je. Balzám na vousy totiž slouží i pro lehkou fixaci vousu. Máte vousy nepoddajné a potřebujete je vyživit? Balzám na vousy je pro vás dobrou variantou.

  Vosk na knír 

  Pokud potřebujete ještě silnější fixující kalibr, než je balzám, tak je tu pro vás vosk na knír. Ten vám zaručí, že vousy zůstanou přesně tak, jak si představujete. Vosk je složen převážně z včelího vosku a přírodních olejů, dodá také ale lehkou vůni. Pokud toužíte po kníru do špičky, šáhněte po vosku. 

  Kartáč na vousy

  Další nepostradatelná věc ve vousáčové sbírce. Kartáč vám pomůže vyčesat z vousů nečistoty, odumřelé zbytky kůže a dodáte jim lehký styling. Kartáčováním také zvýšíte krevní oběh a dostanete k vousům potřebné živiny. Všechny potřebné produkty, které se o váš plnovous dokonale postarají najdete na www.levsalonu.cz. Mimo péči o vousy zde najdete například věci na dokonalé oholení, kvalitní kosmetiku nebo třeba neřesti jako jsou doutníky. Tak neváhej a udělej ze sebe Lva Salónů!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje