6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  I výrobci pohárů mohou poháry získávat a neusínat na vavřínech

  I výrobci pohárů mohou poháry získávat. Důkazem budiž firma Poháry Bauer s.r.o. z obce Baška nedaleko Frýdku-Mísku, jejíž shop byl vyhodnocen jako nejlepší SHOP ROKU 2016 ve své katagorii. V této firmě vyrábějí medaile a poháry, a to nejen pro sportovní akce.


  Pro příznivce sportu je jistě zajímavé, že firma Poháry Bauer s.r.o. neusnula na vavřínech a nespokojila se s dosavadní nabídkou sportovních trofejí. Své portfolio logicky rozšířili i do nesportovních oblastí. V nabídce se tam můžeme setkat zejména s různými upomínkovými nebo sběratelskými předměty. Do obou kategorií spadá třeba kolekce magnetek z měst a obcí. Jádro nabídky ale bezesporu leží právě v sortimentu „sportovních odměn“ a firma se snaží držet posledních designových trendů. Příkladem jsou například dnes moderní akrylátové trofeje. Tyto trofeje již byly předány při řadě sportovních akcí, ale také při hasičských soutěžích, jako suvenýry lidem, kteří ve svých oborech činnosti něco dokázali či nastartovali svou úspěšnou, mnohdy sportovní, jindy zase podnikatelskou, manažerskou, trenérskou, rozhodcovskou či funkcionářskou dráhu. Výhodou této kategorie je vysoká designová a zpracovatelská kvalita za rozumnou cenu. Navíc díky nízké váze akrylátu lze i malému závodníkovi dát velký pohár. 😉

  Pro nás všechny, kteří jsme sportovními fanatiky pak jsou jistě velmi zajímavé akrylátové medaile, které se vyrábějí v různých barvách, typech a kombinacích. Troufám si tvrdit, že každý z nás nějakou tu medaili vlastní, ale v nabídce firmy se určitě setkáte s medailemi, které ještě nemáte a ve vaší vitrínce úspěchů určitě zaujmou nejen vás, ale i vaše přátele a známé.

  V nabídce skleněných trofejí a těchto trofejí s potiskem mě zaujala nejen originální golfová trofej – kombinace skla a dřeva, ale zejména netradiční, nicméně krásné a atraktivní skleněné trofeje s potiskem nabízejících trofeje ze šipkařských soutěží, ragby, amerického fotbalu i toho našeho stolního tenisu. Opravdu mě zaujala možnost za velmi slušnou cenu si na takovéto skleněné trofeje umístit potisk s logem sponzorů, mecenášů, logem vaší či spřátelené firmy.

  Krom pohárů a medailí se samozřejmě „u Bauerů“ zabývají dalším sortimentem, nejen pro vítěze. Takže pro ty co nedostanou pohár, tak jsou zde nachystané diplomy nebo plakety. Ale mě osobně zaujaly figurky a sošky různých sportů. Firma Poháry Bauer přitom nabízí pouze originální figurky vyrobené z kovu a dalších kvalitních materiálů. Mezi nejoblíbenější obecně patří figurky a sportovní sošky znázorňující určité sporty jako například fotbal, tenis, hokej, lyžování, ale i netradiční sportovní disciplíny a lidské činnosti jako šachy či hasičský sport nebo jízdu na koni či rybaření..

  I sportovního analfabeta pak zaujmou také skleněné figurky, které jsou oblíbené pro svůj realistický design vystihující konkrétní sport.

  Více na www.pohary-bauer.cz nebo v některé z jejich kamenných prodejen v Praze, v Ostravě, v Olomouci, v Brně, v Rožnově pod Radhoštěm, v Brně, v Liberci a dalších městech České republiky, ale také na Slovensku v hlavním městě Bratislavě.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje