6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kolové rypadlo: Výkonný stroj s různými možnostmi využití

  Kolové rypadlo nabízí velký výkon a spoustu možností, díky tomu se hodí na různé stavby. Díky moderní technologii se navíc můžete spolehnout na komfort při práci. Stačí jen správně zvolit.

  Kolové rypadlo

  více v článku...

  Kolové rypadlo Hydrema nabízí to nejlepší – kompaktní velikost, všestrannost a jedinečnou geometrii ramen rypadla v kombinaci s vysokým výkonem. Jde o kvalitní stroj, na který se můžete spolehnout. Díky kompaktnosti lze s tímto strojem pracovat v podstatě kdekoliv, i tam, kde jiné stroje nemají dostatek místa. Flexibilitu stroje oceníte pro práci v různých podmínkách. Řada rypadel Hydrema MX má navíc vysokou rychlost na silnici, doprava z jednoho místa na druhé tak není problémem.

  Vysoký výkon

  Rypadlo je vybaveno ekologickým motorem s velkým výkonem. Řada MX je postavena na modulárním podvozku a stroj tak lze přizpůsobit pro danou práci. Dvoukruhový elektronicky řízení hydraulický systém efektivně upravuje hydraulický výkon pro jakýkoliv úkol. Dvě hydraulická čerpadla poskytují dostatek síly pro jakoukoliv práci. Stroj má navíc vynikající přesnost otáčení a nízkou spotřebu paliva. Z přístrojové desky zvládnete hravě nastavit všechny funkce tak, aby vyhovovaly vašim aktuálním potřebám.

  Rypadlo

  Kromě toho, že jde o velmi praktické rypadlo, stroj nabídne také vysoký komfort. Kabina je jednou z největších na trhu a můžete se tak spolehnout na příjemné pracovní prostředí se skvělou viditelností. Konfigurace sedadla, praktické joysticky a klávesnice a snadné a inteligentní ovládání stroje jsou velkou výhodou. Přístrojová deska má navíc diagnostickou funkci pro rychlý servis a řešení problémů.

  S kolovými rypadly řady Hydrema se můžete směle pustit do práce – s vysokým výkonem a hlavně pohodlím, ať už se vrhnete na jakýkoliv projekt.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje