6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Hotel pro děti Krkonoše: Spousta zábavy pro vaše ratolesti

  Jestliže hledáte místo, kam vyrazit na aktivní dovolenou s dětmi, pak vás čekají Krkonoše. V Benecku najdete komfortní ubytování, které nabídne skvělé zázemí. Hotel pro děti Krkonoše nabízí různé aktivity, a to i pro dospělé.

  Komfortní ubytování

  Na dovolenou přímo láká krásná příroda Krkonoš. Ubytujte se v ProFamily Hotel TOP Benecko, který nabízí pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi. Vyrazit můžete klidně i jako skupina přátel, či pouze v páru. Kapacita je 71 lůžek rozdělených do 16 pokojů. Každý z pokojů přitom disponuje internetovým wifi připojením a televizí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Na požádání si můžete půjčit i dětskou cestovní postýlku, videochůvičky či fén. Hotel pro děti Krkonoše nabízí vše, co budete potřebovat.

  Skvělé jídlo

  K hotelu patří také restaurace. V té si můžete užít snídaně formou bufetu, které jsou součástí ubytování. Zkušení kuchaři vám ovšem mohou připravit i oběd či večeři. Věnují se zejména české kuchyni, přičemž jídla jsou připravována z čerstvých a zejména lokálních surovin. Můžete tak ochutnat lahodné pokrmy, které vás okouzlí. Celý proces, kdy pod rukama kuchařů vzniká vaše jídlo, navíc můžete sledovat. V restauraci je totiž otevřená kuchyně.

  Bohatý program

  Ubytování v Krkonoších s dětmi nabízí spoustu možností, a to nejen pro děti. Vaše ratolesti potěší vnitřní herna s hračkami a dětské venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. V zimě vás čeká lyžování a běžkování v přilehlém skiareálu. V létě pak můžete vyrazit na Lufťákovu stezku či vyzkoušet singltrek. V hotelu si můžete také užít wellness s vířivkou, saunou a relaxační místností, či třeba romantický pobyt pro dva s večeří o třech chodech a s lahví vína.

  Benecký hotel přivítá rodiny s dětmi i samotné dospělé. Krkonoše jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou v krásné přírodě.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje