6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Hledáte ubytování v Písku nebo jeho okolí? Podívejte se na Hauzi.cz

  Spousta z nás každoročně cestuje po České republice nebo na Slovensko a hledáme, kde se levně, kvalitně a příjemně ubytovat. Ti, kdo nechtějí trávit čas pokaždé na úplně stejném místě, jistě uvítají pomoc při hledání v podobě webů, kde ti, kteří nabízí ubytování, vkládají informace o něm.  Všechny nabídky vypadají stejně, tedy na stejné místě najdete informace o ceně, o lokalitě, o kapacitě ubytování, možnosti stravování, ubytování domácích mazlíčků, wi-fi připojení nebo třeba počtu ložnice a možnosti koupat se zde v bazénu nebo je zde jiný typ wellness.

  Co třeba Písek?

  Pokud se podíváme na ubytování Písek, aktuálně je v nabídce hned 16 různých typů ubytování. Kupříkladu přímo v Písku na Budějovickém Předměstí se můžete ubytovat v Interhotelu America ****. Kromě ubytování ve 41 ložnicích pro až 90 osob nabízí Interhotel America i možnost vykoupat se v bazénu, užít si masáž nebo se najíst v jejich restauraci. Některé pokoje tvoří apartmány, vybere si skutečně každý. Nechybí bohatá fotogalerie, abyste se mohli přesvědčit, že jde o hezké, čisté a kvalitní ubytování, s nímž budete jistě spokojeni. Cena se pohybuje od 920 – 1 180 Kč za osobu a noc.

  Ubytování na chalupě

  Pokud hledáte ubytování na chalupě, bude se vám líbit Chata Blanka, což je příjemná a romantická chalupa pro 6 osob. Najdete ji v obci Doběšice části Kluky, což je od Písku 7,6 km vzdušnou čarou. Využít můžete celoročního ubytování pro 6 osob, takže je ideální pro skupiny přátel, rodiny s dětmi nebo více párů, které spolu tráví čas např. v seniorském věku. Cena je velmi příjemná, a to od 120 – 500 Kč za osobu a noc. Chata získala 10 * z deseti možných od návštěvníků, kteří ji navštívili. Ubytovat se mohou i domácí mazlíčci.

  Více informací o tomto i dalších možnostech ubytování nejen v Písku a okolí najdete na hauzi.cz.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje