6.6 C
Prague
Středa, 29 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Rozlučka se svobodou pro ženicha aneb co podniknout?

  Pořádání rozluček se svobodou se stalo hezkou tradicí, která se u ženichů provozuje už dlouhé desítky let. Vzhledem ke stále se zlepšující emancipaci však rozlučky se svobodou pořádají i družičky nevěsty. Ty se starají, aby nevěsta na své poslední svobodné dny nikdy nezapomněla a aby prožila velké dobrodružství. Nejinak je tomu i v případě ženicha a jeho nejlepších přátel, kteří bývají při organizaci rozlučky se svobodou velmi kreativní.

  Chcete striptýz?

  Rozlučka se svobodou pro nevěstu i pro ženicha je velmi populární a často při nich dochází k objednání profesionálního striptýzu. Tuto atraktivní show pravděpodobně ocení více muži, protože pohled na vlnící se tělo mladé a sexy striptérky nenechá chladného nikoho z vás. Obrovskou výhodou je možnost objednání profesionální tanečnice k vám domů nebo na místo, kde budete velkolepou pánskou jízdu pořádat. Samozřejmostí je výběr striptérky podle ženichových preferencí.

  Erotika v limuzíně?

  Rozlučka se svobodou pro ženicha však může probíhat i trochu jinak. Specializovaná agentura totiž nabízí uspořádání party s erotickým nádechem ve velké limuzíně, do které se pohodlně vejde až 16 osob. Snem každého muže je totiž projížďka v nádherném voze, v němž jste navíc s ženichem obklopeni krásnými ženami. Na takovou rozlučku určitě jen tak nezapomenete.

  Rozlučková party

  U některého ženicha se ovšem můžete setkat s tím, že nebude chtít prožívat svou rozlučku doma nebo v limuzíně, ale raději s vámi půjde do útulného klubu. I v něm je pochopitelně možné uspořádat úžasnou rozlučku, na níž nemůže chybět sexy striptýz. Zmíněný podnik se nachází v centru Prahy a samozřejmostí je výběr salonku, abyste nebyli během rozlučky ničím rušeni.

  Rozlučka se svobodou je pro každého ženicha nezapomenutelná akce, na které byste si měli dát záležet. Snažte se pouze vystihnout tajné přání vašeho kamaráda, abyste splnili jeho sny.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje