6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Dovolená na Maledivách splní váš sen o luxusní dovolené

  Většina z nás si přeje alespoň jednou za život podívat do některé z dalekých exotických zemí. Někdo tak učiní už v mladém věku, aby měl jistotu, že si svůj sen splní, odkud je bezdětný a nemá závazky. Někdo zájezd za exotikou odkládá až na věk kolem padesátky, kdy jsou děti odrostlé a samostatné. Ať už bude vaše exotická dovolená premiéru, nebo opakováním, určitě vás nadchnou Maledivy. Poradíme, kde se můžete ubytovat i co vše zde můžete dělat.

  Zaručeně luxusní dovolená

  Pokud se rozhodnete pro Maledivy, můžete si být jistí, že vás čeká luxusní dovolená. Nádherné a jedinečné je především moře, pláže a celý podmořský svět. Maledivy si podmořského světu náležitě váží a střeží si jej. Je zde přísně zakázáno sahat na vše pod mořem, krmit podmořská zvířata, obrovské pokuty hrozí těm, kdo by si chtěli odnést korály nebo mušle. Nicméně potápění i šnorchlování je dovoleno, prohlédnout si můžete nejen přírodní krásy, ale i vraky mnoha lodí, které jsou zde rozesety.

  Nechte si sestavit dovolenou na míru

  Chcete zkombinovat aktivní i pasivní odpočinek, prohlédnout si vše, co by vám nemělo uniknout? Vyhoví vám jistě dovolená na míru. Může spojit surfting, jež je zde zahájen již v polovině února, s relaxací ve SPA centru, návštěvu hvězdárny, ale také zajistit ubytování v luxusním resortu a mnohé jiné.

  Luxusním resortem, o kterém jste možná slyšeli, je Maledivy dovolená – Anantara Kihavah. Je to nádherný počin přírody, kdy z modrého oceánu vystupuje kousek pevniny, kde najdete vše potřebné k té pravé tropické dovolené. Nachází se na atolu Baa v Unescem chráněné biosférické rezervaci, kde je k dispozici 80 vilek a rezidence s infinity bazénky, tenisovým kurtem, fitness centrem i SPA centrem. Dokonce je zde hvězdárna.

  Dovolená na Maledivách bude nezapomenutelná pro každého z vás.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje