6.6 C
Prague
Úterý, 25 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Dlouhé zimní večery zpříjemní deka z mikroplyše

  Už jsou tady… dlouhé zimní večery a s nimi potřeba se zahřát. Na postel je ještě brzo… člověk potřebuje ještě něco dodělat do práce, chce se kouknout na film nebo dočíst knížku… u žádné z těchto činností by neměla chybět hřejivá a měkkoučká deka z mikroplyše, kterou seženete v různém rozměrovém provedení i v různých barvách. 

  Deky mikroplyš beránek

  Líbit by se vám mohly deky z mikroplyše kombinované s imitací klasického beránka. Vybírat můžete podle barvy i podle motivu. Do hřejivé náruče deky se můžete zavrtat pokaždé, když vás přepadne chlad a únava. Zabalit do ní můžete vaše miminko. Přikrýt dekou můžete vašeho miláčka po tom, co opět odpadne u společného filmu. Deky mikroplyš beránek jsou skvělým dárkem k Vánocům pro vaše blízké. 

  Není deka jako deka

  Že není deka jako deka, to naznačuje široký výběr dek. Teď jde o to vybrat si správně. Jaké parametry by měla deka splňovat? Podle nás by se měla vlézt do následujících parametrů – příjemný materiál, dostatečný rozměr, pohodlnost, atraktivní provedení, snadná údržba. 
  Všechny tyto parametry splňují mikroflanelové deky vyrobené ze 100% polyesteru. Jsou důkazem toho, že i umělý materiál může být maximálně pohodlný a hřejivý. Deky z mikroplyše jsou vhodné pro alergiky. Snadno je udržíte v čistotě, protože je lze prát klasicky v pračce na 40°C. Deky z mikroflanelu u nás seženete v různých variantách. Třeba i v kombinaci s imitací beránka. Na výběr budete mít i co se rozměru týče. K dostání jsou deky ve velikosti 150×200, 200×230 nebo i 120×150. V neposlední řadě jde zákazníkům i o vzhled deky. V nabídce jsou jednobarevné mikroplyšové deky nebo deky se vzorem. Teď před Vánoci řada lidí sáhne po vánočně laděných mikroflanelových dekách.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.