6.6 C
Prague
Pondělí, 26 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Dlouhé zimní večery zpříjemní deka z mikroplyše

  Už jsou tady… dlouhé zimní večery a s nimi potřeba se zahřát. Na postel je ještě brzo… člověk potřebuje ještě něco dodělat do práce, chce se kouknout na film nebo dočíst knížku… u žádné z těchto činností by neměla chybět hřejivá a měkkoučká deka z mikroplyše, kterou seženete v různém rozměrovém provedení i v různých barvách. 

  Deky mikroplyš beránek

  Líbit by se vám mohly deky z mikroplyše kombinované s imitací klasického beránka. Vybírat můžete podle barvy i podle motivu. Do hřejivé náruče deky se můžete zavrtat pokaždé, když vás přepadne chlad a únava. Zabalit do ní můžete vaše miminko. Přikrýt dekou můžete vašeho miláčka po tom, co opět odpadne u společného filmu. Deky mikroplyš beránek jsou skvělým dárkem k Vánocům pro vaše blízké. 

  Není deka jako deka

  Že není deka jako deka, to naznačuje široký výběr dek. Teď jde o to vybrat si správně. Jaké parametry by měla deka splňovat? Podle nás by se měla vlézt do následujících parametrů – příjemný materiál, dostatečný rozměr, pohodlnost, atraktivní provedení, snadná údržba. 
  Všechny tyto parametry splňují mikroflanelové deky vyrobené ze 100% polyesteru. Jsou důkazem toho, že i umělý materiál může být maximálně pohodlný a hřejivý. Deky z mikroplyše jsou vhodné pro alergiky. Snadno je udržíte v čistotě, protože je lze prát klasicky v pračce na 40°C. Deky z mikroflanelu u nás seženete v různých variantách. Třeba i v kombinaci s imitací beránka. Na výběr budete mít i co se rozměru týče. K dostání jsou deky ve velikosti 150×200, 200×230 nebo i 120×150. V neposlední řadě jde zákazníkům i o vzhled deky. V nabídce jsou jednobarevné mikroplyšové deky nebo deky se vzorem. Teď před Vánoci řada lidí sáhne po vánočně laděných mikroflanelových dekách.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje