6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Chcete jet na výlet? Tak proč nejet třeba na fotbal…

  Milujete fotbal a televizní přenosy vám už nestačí? Potom neváhejte a vyrazte se podívat na ten nejlepší fotbal do světa. Pokud hledáte tipy kam, stejně jako tipy jak na to, podívejte se společně s námi na několik možností. První varianta je jasná – vyrazit směr Španělsko. Zarezervujte si vstupenky na FC Barcelona a poté už můžete přemýšlet nad tím, zda se na zápas vydáte vlastním vozem, nebo zvolíte autobus, či úplně nejpohodlnější letadlo. Ve všech případech skončíte na stadionu Nou Camp, který pojme více než 99 000 diváků. Nezapomenutelná atmosféra zaručena.

  Španělsko nadchne i dalšími kluby

  Že je španělská liga našlapaná velmi zajímavými kluby, které se pyšní kvalitními hráči i skvělou úrovní, to dokazuje i náš druhý tip. Nabízíme lístky na Real Madrid, které jsou také možností, jak vidět španělský fotbal na vlastní oči. Kde? Samozřejmě na stadionu Santiago Bernabeu, kde tým s přezdívkou Los Blancos pravidelně nastupuje. A to pod vedením svého trenéra, kterým je Zinedine Zidane. Ani zde vás nezklame atmosféra, kterou dokáže vytvořit více než 85 000 diváků.

  Hledáte něco bližšího?

  Pokud se vám nechce až do Španělska, nemusíte zoufat. Jsou i možnosti bližší. A ani z těch nebudete zklamáni. My doporučujeme Německo a zájezd na Bayern Mnichov. Nejde tedy jenom o obyčejné lístky, ale komfort spojený se zájezdem přímo do Allianz Areny, kde můžete tým s přezdívkou Bavori vidět. Díky tomu vám odpadají jakékoliv starosti s:

  • Cestou tam i zpět.
  • Orientací ve městě.
  • Řešením případných problémů – ty řeší delegát.

  Pokud jste fotbalovým fanouškem, je jeden z našich tipů skvělou volbou. Navíc se nemusí hodit jenom vám samotným. Jistě nemusíme připomínat, že jak samotné vstupenky, tak i plnohodnotný zájezd může být velmi dobrým, v podstatě až nezapomenutelným dárkem. Jak se sami přesvědčíte, nemusí být ani tak drahý, jak si dnes mnozí myslí.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje