6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Česko nevyloupilo španělskou svatyni a smolně padlo


  Den D a hodina H nadešly – Česko se na Euru postavilo Španělům. Češi se nenechali zahanbit a už během prvních pěti minut Španělům celkem zatápěli, ale přímo blíž k brance se nedostali. V 8. minutě vytáhl Petr Čech velmi rychlý zákrok, ale bylo to vcelku zbytečné – soupeř pálil z ofsajdu. O osm minut později na hranici malého vápna střílel nebezpečně Morata z bezprostřední blízkosti a Petr Čech opět vytasil skvělý zákrok. Španělé drželi většinu prvního poločasu míč a ve 29. minutě reflexivně zasáhl Čech po další střele na bránu.

  40. minuta a další střela ze strany Španělska a znovu starý známý Petr Čech. A po minutě znovu, tentokrát versus Silva. Španělům se začínaly bouřit hormony, s nadsázkou řečeno – rozhodčí jim už po čtvrté odpískali ofsajd ke konci poločasu a to jich ještě několik neviděli. Až v poslední minutě prvního poločasu měl De Gea první zákrok. Ve druhé půli pokračovalo to, co začalo v první části – Španělé drželi po většinu času míč. Navíc zvláštním způsobem rozhodoval arbitr, který pískal fauly na Iniestu a ty na českého kapitána Rosického neviděl.

  Petr Čech byl celou dobu jistý, ale na všechno také nestačil. V 87. minutě už ten tlak byl neúnosný a Piqué vsítil branku. Darida mohl být hrdina minutu před koncem nastavení, ale nepodařilo se. Bohužel to byla velmi trpká prohra v závěru zápasu.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje