6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Česká reprezentace s novým koučem? Vrba prý míří do Ruska!

  Pro českou fotbalovou reprezentaci už je EURO minulostí. Mužstvo vedené trenérem Pavlem Vrbou nedokázalo projít branami základní skupiny a šampionát pro něj skončil. Dost možná, že následující kvalifikační cyklus načne národní tým s jiným šéfem lavičky. Se zprávou přišel server isport.cz.


  Vrbova nová adresa? Zřejmě Anži Machačkala. „Dnes mě oslovili zástupci Anži Machačkala s žádostí, zda by bylo možné uvolnit trenéra Vrbu pro práci v jejich klubu. Vzhledem k tomu že pan Vrba má ve smlouvě výstupní klauzuli a sám o její využití zájem má, souhlasil jsem se zahájením jednání,“ uvedl předseda FAČR Miroslav Pelta.

  Přitom sám Vrba bezprostředně po prohře s Tureckem jakýkoliv přesun odmítal a informace médií označil za spekulace. Teď je, jak se zdá, vše jinak. „V uplynulých dnech mě kontaktovali představitelé klubu Anži Machačkala, s jehož zástupci bych měl v nejbližších dnech absolvovat finální schůzku. V případě úspěšného jednání se vyjádřím k dalším podrobnostem i vstříc fanouškům národního týmu,“ oznámil Vrba.

  Pavel Vrba nastartoval svou reprezentační trenérskou kariéru před kvalifikací na právě probíhající Mistrovství Evropy, kde mužstvo úspěšně dovedl, a to dokonce z 1. místa ve skupině. Šampionát se ovšem českému výběru nevydařil, když získal ve skupině pouhý bod za šťastnou remízu s Chorvaty.

  Foto: ceskatelevize.cz


   

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje