6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Bydlení na Žižkově: Jaká je současná podoba Prahy?

  Přejete si pro sebe zcela novou podobu bydlení? Praha 4 a 5 se v současné době proměňují natolik, že by je poznal jen málokdo. Z ošklivého káčátka se tak skutečně konečně vyloupla krásná labuť. Současná podoba udiví mnohé z nás.

  Když se stěhujete do svého

  I vy to můžete zažít. Stěhování v Praze si objednáte během chvilky, pak už se jen těšíte na svůj termín. Čeká vás změna, na kterou jste již dlouhou dobu čekali. Toto stěhování bude skutečně jiné. Konečně se totiž budete stěhovat do svého. Budete tam, kde vám bude krásně. Nová podoba města se vám totiž líbí a naprosto zapadá do požadavků, které máte na současné bydlení. Máte to blízko do centra, do dalších městských částí, ale také k veškeré občanské vybavenosti.

  Procházka parkem

  Žižkov se v posledních letech proměňuje skutečně významně. Místa, kam by se před několika lety odvážil jen málokdo, se dnes stávají symbolem pro nový začátek a nové bydlení pro mnoho desítek lidí. Z vlastního bydlení to pak máte jen kousek k parku. Přesně do toho parku, kde se již nemusíte bát vzít na procházku děti ani psa. Kousek je kino Aero. Stále je v podobě, jakou si pamatujete. A jen o kousek dál se vyjímá Vinohradské divadlo. Příjemná procházka, nemyslíte?

  Vše, co potřebujete, je na dosah ruky

  Současná podoba Žižkova konečně reflektuje potřeby současné generace. Na dosah ruky máte všechny běžné služby, ale také občanskou vybavenost. Na zastávku MHD to je jen kousek, takže auto dnes můžete nechat doma. Kousek od vašeho bytu je škola i školka, nechybí zdravotní středisko. Nemusíte nikam dojíždět, vše je kousek od vašeho domu. Obchody, kanceláře i služby jsou připraveny. Konečně centrum města, které reprezentuje 21. století.

  Praha se v posledních letech významně proměnila. Najednou je to sebevědomé město, kde je radost bydlet. Máte i vy svůj tip, kam byste se rádi přestěhovali?

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje