6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  3 tipy na vestavné spotřebiče do kuchyně

  Při rekonstrukci kuchyně je vždy dobré myslet na pořízení nových spotřebičů. Staré přístroje již totiž nemusejí plnit svůj účel tak dobře, navíc mají zastaralý design. Pakliže chcete docílit toho, aby vám jednotlivé prvky nezabíraly zbytečně moc místa a nepůsobily příliš rušivým dojmem, je na místě uvažovat o pořízení vestavných modelů. V tomto směru dnes máte řadu možností.

  1. Vestavné digestoře

  více v článku...

  Velmi praktickou a elegantní záležitostí je investice do vestavné digestoře. Jak jistě dobře víte, digestoř je zařízením, které zajišťuje účinné odsávání par, jež vznikají během vaření. Je nainstalovaná přímo nad sporákem, potažmo plotýnkou a dalšími zařízeními, která se používají při přípravě teplých pokrmů. Vestavné digestoře jsou vynikající v tom, že zabírají skutečně jen minimum místa, navíc nejsou nijak výrazně vidět. Přeci jen se jedná o spotřebiče, u nichž je lepší je co nejvíce skrývat, aby nebyl narušen design místnosti.

  2. Vestavné mikrovlnné trouby

  Volně stojící mikrovlnná trouba často zabírá dost místa na kuchyňské lince, navíc vám mohou při vaření a dalších činnostech vadit také kabely. Rovněž v tomto ohledu se tedy vyplácí volba vestavné mikrovlnné trouby. Umně zapadne do celkového vyznění kuchyňské linky. Ideální je, když ji barevně sladíte s ostatním nábytkem a spotřebiči.

  3. Vestavná vinotéka

  Milovníci dobrého vína se jistě nespokojí s jednou či dvěma lahvinkami, které mají k dispozici někde v chladničce, spíži apod. Abyste měli dost vína v zásobě, je dobré si pořídit moderní elektrickou vinotéku. Pakliže se opět zvolí vestavná vinotéka, získáte tím dost místa na uskladnění klidně i 20 a více lahví vína, přičemž se toto zařízení bez problémů vejde do menších bytových jednotek, v nichž je jinak umístění každého obdobného přístroje dosti problematickou záležitostí, a to i z hlediska ergonomie.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje