6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Ze seznamky na rande. Jak uspět?

  Není nic jednoduššího, než si v dnešní době domluvit rande na on-line seznamce. Jak to ovšem udělat tak abychom na seznamce našli ideální protějšek a aby bylo následně i rande po všech stránkách povedené? Stačí dodržet pár základních, ale přitom zásadních věcí A rozhodně se nenechte odradit epidemií. Rande v době covid-19 je při dodržování všech náležitostí stále možné a může to mít i s rouškou své kouzlo.

  Seznamovací profil vyplňujte správně a pravdivě

  Určitě na nic nečekejte a na seznamce si vytvořte profil. Bez registrace vás totiž nebudou moci najít jiní návštěvníci a pokud budete chtít někoho oslovit, potřebujete mít svůj profil. Nezapomeňte, že nejdůležitější věcí nejen na seznamce je pravda, takže pokud budete vyplňovat profil a nahrávat fotografii, buďte prostě sami sebou. Nezatajujte informace, které by mohli váš protějšek později zaskočit. Stejně tak přidávejte pouze aktuální a přirozenou fotku. Není totiž nic příjemného, když potom na první rande přijde někdo jiný, nebo se prostě nepoznáte. Pokud vás už na seznamce protějšek přijme takové, jací ve skutečnosti jste a stejně tak vy protějšek, bude následné rande pokračovat mnohem lépe, přirozeně a uvidíte, že se vaše seznamování bude vyvíjet správným směrem.


  Poznali jste se online? Využijte svatební oznámení online.


  Férové chování na seznamce i na prvním rande

  Ano, toto souvisí již z výše zmíněným. Pravdivé všechny údaje, správná fotka. Pokud spolu budete komunikovat ať už na seznamce pomocí zpráv, přes e-mail, nebo na telefonu, vždy buďte upřímní a otevření. Pokud máte nějaké děti z předchozího vztahu, určitě si to nenechávejte pro sebe. Ano, možná mnoho lidí odradíte hned na začátku, ale to je dobře, protože stejně by to vyšlo na povrch a vaše první rande by třeba kvůli tomuto mohlo být také poslední.

  Jedině tím, že budete sami sebou a půjdete s kůží na trh, tak můžete zaujmout na seznamce ty správné lidi, a naopak vhodně odradit ty, se kterými by se to stejně nemohlo posunout kamkoliv dál třeba kvůli těm dětem.

  Jak chodit na každé rande s větším klidem

  Díky tomu, že půjdete na rande s čistým svědomím, bude to pro vás mnohem jednodušší. Vlastně na takovém rande potkáte někoho, komu se líbíte na základě skutečnosti. Také nad svým prvním rande neuvažujte tak, že vše musí dopadnout dokonale nebo že to naopak bude hrozná tragédie. Berte to sportovně, užijte si tu chvíli a uvědomte si, že z toho prostě může být třeba jen dobrá známost na bázi přátelství. Nebo si budete rozumět jakkoliv jinak, můžete si být vzájemně prospěšní, ale nemusíte navázat partnerský kontakt. Prostě si to užívejte a berte každé rande jako zážitek.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje