6.6 C
Prague
Úterý, 25 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Zásady nošení pánské polokošile. Znáte je?

  Možná jste si doposud mysleli, že pánské tričko a pánská polokošile jsou blízcí příbuzní. Omyl! Naoko jsou si sice pánská trička a pánské polokošile velmi podobné, ale je mezi nimi velký rozdíl. Pánské tričko bez potisku či s potiskem můžeme přiřadit k univerzálnímu oblečení, které je oblíbené všemi společenskými vrstvami. Pánskou polokošili však kdysi nosila pouze vyšší společenská vrstva. Naštěstí jsou tyto časy dávno pryč. Pánská polokošile (chcete-li pánské polo tričko) se tak stala symbolem elegance, určitého stylu a vkusu.

  Nejdůležitější rady pro nošení pánských polokošil (polo triček)

  Pánská polokošile nesmí být příliš obtáhnutá, ale ani příliš volná. Má zvýraznit mužské kontury. Jen tehdy bude muž působit elegantně. A jak zjistíte správnou velikost pánské polokošile? Jednoduše! 

  • Pokud by vám mezi biceps a rukáv pánské polokošile vešel palec jen velmi obtížně, vyberte si větší velikost. 
  • Pokud je rukáv pánské polokošile příliš volný, zvolte si menší velikost pánského polo trička.

  Délka pánské polokošile je důležitá

  Dnešní délky pánských polokošil můžeme rozdělit do dvou skupin. Jednou je stejná délka vpředu a vzadu, druhou skupinou je tzn. dvojitá délka. Co znamená dvojitá délka a nač je to dobré? Pokud rádi nosíte pánskou polokošili pěkně zastrčenou v kalhotách určitě oceníte právě tuto skupinu. Zadní strana pánského polo trička se tak nevytahuje z kalhot, zejména, když se ohnete. I když tento se tento “zasoukaný” styl už nenosí, délky zůstaly. Důležité je, aby vám zadní díl pánské polokošile nepřesahoval více než polovinu hýždí.

  Pánská polokošile a sako

  Faux pas! Pravděpodobně jste se nechali oklamat slovem košile v názvu tohoto elegantně působícího oblečení (pánská polokošile). Tato kombinace je nepřípustná. Působí spíše komicky než elegantně. Chcete-li působit elegantně oblečte si pod sako košili s dlouhým rukávem. Pro ležérní vzhled zvolte jednobarevné pánské tričko, tedy pánské tričko bez potisku. Pánské polo tričko raději doplňte pánskou mikinou. Třeba pánskou mikinou s kapucí nebo pánskou mikinou na zip.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.