6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Vyberte si umělé stromečky malé i velké za skvělé ceny. Nerozeznáte je od těch skutečných

  Patříte k milovníkům přírody a je vám líto kupovat si živý stromeček rok co rok, ale zase nechcete „koště“ z umělé hmoty, na které se nebude dát dívat? V tom případě se vydejte na webové stránky svetstromku.cz, kde najdete obrovskou nabídku umělých vánočních stromů, z nichž si zaručeně vyberete. Chcete stromek menší, větší, obrovský? Jedli nebo smrk? Stačí vstoupit a vybírat.

  Velikosti, které vyhoví všem

  Svetstromku.cz nabízí jak velký počet různých druhů vánočních umělých stromků, tak mnoho jejich velikostí. Klasikou může být umělý vánoční stromek 180 cm, který je „tak akorát“ do každé domácnosti.

  Pokud máte méně místa a stromeček chcete umístit na nízkou skříňku, nebo jej umístit na stolek či cokoli vyvýšeného, protože máte malé lezoucí dítko, které by shazovalo ozdůbky a světýlka, můžete zvolit umělý vánoční stromek 150 cm.

  A jestliže vám přijde i tento stromeček vysoký, prohlédněte si umělý vánoční stromek 120 cm. Nejmenší velikost pak je 60 cm, tu si mohou dovolit opravdu všichni, i kdyby jej chtěli postavit na poměrně vysokou skříň.

  I na opačnou stranu však stromky „rostou“. Máte třeba firmu, kde chcete umístit vysoký a reprezentativní vánoční stromeček? Co třeba umělý vánoční strom bílý nebo klasický s výškou 210 cm či vyšší?

  Stromky, z nichž vám bude přecházet zrak

  Nejhezčí a nejvěrněji napodobující živé stromky jsou FULL 3D stromky. Také 3D vánoční stromky jsou povedené. Pokud máte rádi modely 2v1, určitě se vám bude líbit vánoční stromeček s LED osvětlením. Pro milovníky přírodních materiálů a řešení, nebo ekologicky smýšlející zákazníky, pak bude jistě lákavý vánoční umělý strom v květináči. I zmíněné bílé nebo zasněžené vánoční stromky umělé jsou nádherné.

  Nezbývá než podívat se na svetstromku.cz a kopit si za zvýhodněnou cenu vánoční stromeček, který vám bude nejvíc vyhovovat.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje