6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  VIDEO : Rally jízda na hraně, aneb když se jede za limitem #2

  Rally je krásný a hlavně velice rychlý sport. Spousta krizovek, havárií nebo smyků přivádí ke tratím spoustu diváků. Někdy jízda doslova bere dech, v mluvě skalních fanoušků ji označujeme jako jízdu „na hraně“ nebo za „limitem“, v angličtině se můžeme setkat s označením „flatout“. Vzhledem k tomu, jak je rally atraktivní, hemží se to na závodech kamerami a na internetu lze pak najít spoustu videí. Nabízíme Vám druhý díl (první díl ZDE).

  1.Jari Matti Latvala – Rally Poland 2015

  „Létající Fin“ své Polo tradičně nešetřil, o čemž se mohli přesvědčit i přítomní diváci.

  2. Cíl driftem

  Původ videa neznáme, jediné co o něj můžeme zmínit je, že jezdec své Mitsubishi EVO 10 umí vodit bokem za každých podmínek. A to i hned před cílovou čárou, kde většina posádek jezdí už na jistotu.

  3.Robert Kubica – flatout na domácím podniku WRC

  Opět Polská rally 2015 a v hlavní roli domácí Robert Kubica. Polák, známý svou minulotí ve Formuli 1 je proslulý svou atraktivní, dravou jízdou, kterou potvrdil i zde.

  4. Sebastian Ogier- průlet na Finské rally 2015

  Finské „erzety“, ty jsou známé svou rychlostí a uskákaností. O tom jak se dá jet v lese rychle, se můžete podívat v následujícím videu.

  5.Sebastian Ogier – Pekelně rychlý drift

  Opět francouzský šampion a opět Polská rally. Tentokrát záběr z roku 2014.

  Petr Hejtmánek – hávárie na letošní Valašce

  Na závěr se podíváme na moravskou půdu. Na Valašské rally, závodě spadajícím do seriálu Rallysprint série havarovala posádka Hejtmánek – Tarabus. Nehoda se obešla bez vážnějších zranění, ale minimálně škody na tak krásném historickém autě, jako je Škoda 130 RS určitě zamrzí.  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje