6.6 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  VIDEO : Rally jízda na hraně, aneb když se jede za limitem #2

  Rally je krásný a hlavně velice rychlý sport. Spousta krizovek, havárií nebo smyků přivádí ke tratím spoustu diváků. Někdy jízda doslova bere dech, v mluvě skalních fanoušků ji označujeme jako jízdu „na hraně“ nebo za „limitem“, v angličtině se můžeme setkat s označením „flatout“. Vzhledem k tomu, jak je rally atraktivní, hemží se to na závodech kamerami a na internetu lze pak najít spoustu videí. Nabízíme Vám druhý díl (první díl ZDE).

  1.Jari Matti Latvala – Rally Poland 2015

  „Létající Fin“ své Polo tradičně nešetřil, o čemž se mohli přesvědčit i přítomní diváci.

  2. Cíl driftem

  Původ videa neznáme, jediné co o něj můžeme zmínit je, že jezdec své Mitsubishi EVO 10 umí vodit bokem za každých podmínek. A to i hned před cílovou čárou, kde většina posádek jezdí už na jistotu.

  3.Robert Kubica – flatout na domácím podniku WRC

  Opět Polská rally 2015 a v hlavní roli domácí Robert Kubica. Polák, známý svou minulotí ve Formuli 1 je proslulý svou atraktivní, dravou jízdou, kterou potvrdil i zde.

  4. Sebastian Ogier- průlet na Finské rally 2015

  Finské „erzety“, ty jsou známé svou rychlostí a uskákaností. O tom jak se dá jet v lese rychle, se můžete podívat v následujícím videu.

  5.Sebastian Ogier – Pekelně rychlý drift

  Opět francouzský šampion a opět Polská rally. Tentokrát záběr z roku 2014.

  Petr Hejtmánek – hávárie na letošní Valašce

  Na závěr se podíváme na moravskou půdu. Na Valašské rally, závodě spadajícím do seriálu Rallysprint série havarovala posádka Hejtmánek – Tarabus. Nehoda se obešla bez vážnějších zranění, ale minimálně škody na tak krásném historickém autě, jako je Škoda 130 RS určitě zamrzí.  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.