6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  VIDEO : Když se jede za limitem aneb rally jízda „na hraně“…

  Rally je krásný a hlavně velice rychlý sport. Spousta krizovek, havárií nebo smyků přivádí ke tratím spoustu diváků. Někdy jízda doslova bere dech, v mluvě skalních fanoušků, ji označujeme jako jízdu „na hraně“ nebo za „limitem“, v angličtině se můžeme setkat s označením „flatout“. Vzhledem k tomu, jak je rally atraktivní, hemží se to na závodech kamerami a na internetu lze pak najít spoustu videí. My jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější.

  Sebastian Ogier – krizovka na Švédské rally 2016

  Ogier sice letošní Švédskou rally vyhrál, avšak nechybělo moc a mohl skončit. Suverén šampionátu WRC měl ve Skandinávii krizovek více a vždy při něm stálo štěstí, stejně jako na záběru níže.


  [kads group=“MAIN_728″]

  Ott Tänak – průlet v Polsku 2015

  Mladý Estonec dojel tehdy na Polské rally jako třetí. Rychle tratě mu vyhovovaly a průlet jedním skokem bral všem okolo dech.

  https://youtu.be/j6jjBDWy_sc

   Mads Østberg – Pekelně rychlý průjezd zatáčkou

  více v článku...

  Na jedné z regionálních rally v Norsku doslova proletěl zákrutou jinak tovární jezdec M-Sportu Mads Østberg.  Leszek Kuzaj – Bláznivý průjezd vesnicí

  Polský pilot na Rally Elmot 2007. Kuzaj už sice nejezdí, avšak na některé jeho průjezdy rally fanoušek nikdy nezapomene.

  Robert Kubica – test na Monte Carlo 2015

  Další Polák, tentokrát ex-pilot Formule 1 při testech na Rally Monte Carlo 2015. Kubica podvozek své Fiesty rozhodně nešetřil.

  2.díl článku ZDE

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje