6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Val di Fiemme – lyžařský ráj v Jižním Tyrolsku

  Máte rádi sníh, lyžování a s ním spojené nezapomenutelné zážitky? A k tomu milujete poznávání nových destinací? Kombinaci sportu a relaxace? Dopřejte si nezapomenutelný výlet do překrásného prostředí italských Alp. Val di Fiemme, neboli Údolí Fiemme, se nachází v oblasti Tridentsko-Horní Adiž, tedy v autonomní oblasti na hranici Rakouska a Itálie.

  Lyžařské středisko ve Val di Fiemme Vám poskytne jedinečnou příležitost oprostit se od každodenních starostí, dobít baterky a naplnit mysl novými zážitky. Ať už přijedete sami, s rodinou či známými, nebudete litovat.

  Val di Fiemme poskytuje 5 lyžařských středisek, celkově pak na 100 km sjezdovek. Vybrat si budete moci od nejjednodušších po nejsložitější tratě, takže nemusíte mít strach, že nenaleznete ideální podmínky pro Vaše schopnosti. Pro milovníky dobrodružství tu je například noční lyžování, které zážitek z jízdy ještě umocní. Zvolte si jednoduše to, co Vám zrovna bude nejvíce vyhovovat!

  Využít můžete služeb zkušených instruktorů, kteří se postarají o to, aby bylo lyžování tím největším dobrodružstvím. Ti nejmenší sportovci navíc jistě ocení nabídku lyžařských školek a snowparků, kde se zábavnou formou naučí základům oblíbeného zimního sportu. Středisko nabízí také možnost vypůjčit si lyže, v jedné z několika půjčoven Vám poradí a vyberou lyže přesně na míru.

  Fiemme, to ovšem zdaleka není pouze lyžování.  Nespornou výhodou oblasti je téměř trvalé slunečno, energii z paprsků může každý návštěvník zužitkovat po svém. Tak třeba se projít po okolí nebo se jen tak kochat výhledy s šálkem kávy či jiným nápojem v útrobách kterékoliv horské chaty.

  Na své si přijdou milovníci trekkingu. A je už jedno jestli letního nebo zimního. Zejména překrásné prostředí Dolomit láká již po desetiletí cestovatele z různých koutů světa svými spektakulárními výhledy, panenskou přírodou a zvláštní atmosférou na vrcholcích, kde má člověk pocit, že se zastavil čas. A že život může být také pohádka.

  Vybírat tedy můžete z nepřeberného množství služeb a možností, jak uchopit svůj pobyt. Jistě také Vy přijdete na to, co Vám nejvíce sedne a jak co nejlépe strávit čas v Severoitalském údolí.

  Val di Fiemme Vám dá šanci poznat nová, netradiční místa a dát svým zálibám úplně nový rozměr.

  Budete se zde cítit jako ve snu, jenž nemá nikdy skončit.

  Vyhledání zájezdu

  Trasa Praha – Val di Fiemme je následující:
  Praha – München – autostráda A22 – Brennero – Modena/EXIT Egna/Ora SS48 – Cavalese

  Vzdálenosti mezi středisky v oblasti Val di Fiemme
  odbočka z dálnice – Cavalese – 25 km Cavalese – Pampeago – 12 km
  Cavalese – Moena (Tre Valli) – 22 km Cavalese – Canazei (Val di Fassa) – 38 km
  Cavalese – Predazzo – 13 km Cavalese – Carano – 2 km
  Cavalese – Bellamonte – 18 km Cavalese – Castello – 2 km
  více informací o dovolené v Dolomitech na visitfiemme.it/cs/winter

  [ssba]

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje