6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Užijte si romantický víkend ve dvou nedaleko hradu Karlštejn

  Který český hrad vás napadne, když se řekne romantický víkend ve dvou? Karlštejn je dominantou, která se tyčí nedaleko Berouna a shlíží majestátně na své okolí. Kam jinam se tedy se svým partnerem vydat, když toužíte po romantice, ale nechcete opouštět Českou republiku?

  Hrad Karlštejn vám nabídne pohádkové kulisy

  více v článku...

  Právě díky tomu, jak královsky hrad Karlštejn vypadá, láká k návštěvě více jak 200 000 turistů ročně. Nenechte si proto ujít skvělou příležitost spatřit tento architektonický skvost na vlastní oči a zajistěte si nedaleko hradu luxusní ubytování. Nádherné ubytování nabízí romantický hotel Karlštejn, jehož součástí je také wellness centrum.

  Vychutnejte si romantický víkend ve dvou naplno

  Aby byl váš romantický víkend dokonalý, lze si v ubytování pod hradem sjednat i speciální balíčky, které zahrnují uvítací drink, snídani na pokoj, večeři při svíčkách v hotelové restauraci pro dva a pronájem wellness centra. Patříte-li k milovníkům vína, neměli byste si nechat ujít ochutnávku karlštejnského vína. Když vám zachutná, je samozřejmě možné odvést si i pár láhví domů.

  Navštivte hrad i jeho nejbližší okolí

  Abyste během víkendu nezlenivěli, nenechte si ujít prohlídku hradu a porozhlédněte se i po jeho blízkém okolí. V okolí Karlštejna se nacházejí neuvěřitelně fotogenická místa, a proto by byla škoda nechat si jejich návštěvu ujít.

  Zarezervujte si ubytování pod hradem Karlštejn a vyrazte se svým partnerem na romantický pobyt ve dvou. Navštívíte nádherné a oblíbené české místo a strávíte kvalitní čas pouze ve dvou. V kouzelném prostředí Karlštejna okamžitě zapomenete na své každodenní starosti a budete si užívat blízkost svého milovaného a kochat se malebným okolím. Naplánujte si společný víkend co nejdříve a vyrazte vstříc relaxu a romantice.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje