6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Top několik míst na lyžování v Rakousku

  V případě, že jste milovníkem zimních sportů, ať už lyží, snowboardů či běžek, neměli byste váhat ani minutu a vycestovat do Alp. Zejména pak rakouské Alpy jsou cílem mnoha lyžařů z okolních států – výjimkou nejsou ani turisté z České republiky. Vezměte rodinu či přátelé a vyrazte za zimním brouzdáním. Ale proč tedy neustále jen rakouské Alpy? Protože právě ony jsou místem, kde vám nabídnou kvalitní výbavu, vynikající servis, ale především sněhové podmínky, které byste horko těžko u nás hledali. Připravili jsme pro vás několik tipů na to správné lyžování v Rakousku

  Oblíbená místa

  Prvním z nich je Skiwelt – Wilder Kaiser – Brixental neboli lyžařský svět, který má co nabídnout. Sjet si můžete úctyhodných 279 kilometrů sjezdovek, což už je jistě skvělé. Skiwelt je propojen z malých městeček – Going, Ellmau, Scheffau, Söll, Itter, Hopfgarten, Westendorf a Brixen, které propojují lanovky a vleky.

  Lyžování Rakousko – Salzburg – další velmi oblíbené místo, které každoročně navštíví řady lyžařů. Přesněji Kitzbühelské Alpy- Kitzbühel, Mittersill, které nabízí 145 kilometrů lyžařských tratí s 53 lanovkami a vleky. I zde je spojeno několik středisek, které jsou propojené.

  Užít si také můžete lyžování na ledovci Rakousko. Molltalský ledovec najdete v jižní části národního parku Hohe Tauern na úpatí Korutan. Jedná se o nejvýše položenou oblast vhodnou pro zimní sporty v Korutanech.  

  Výhody šité na míru pro každého

  Nejen, že v Rakousku najdete svahy pro zkušené, nezkušené, ale i dětské lyžaře. Zábavu a také odreagování, ale také lyžování v Rakousku se skipasem. Na Traveller najdete skipasy za zvýhodněné ceny nebo ubytování či skipas pro děti zdarma – a to už je jistě skvělá nabídka.

  A pokud si budete chtít po celém dni na svahu odpočinout, neváhejte využít nabídek pro zrelaxování, které vám nabízí termální lázně Rakousko.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje