6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Stříbrný medailista z MS 2014 do Sparty? Možná!


  Fanoušci fotbalové Sparty jistě již netrpělivě vyhlíží změny, které sebou přinese nový trenér Stramaccioni. Který realizační tým letenského klubu posílil tento týden. Poté, co se stalo známým jméno nového trenéra, začínají samozřejmě i kolotoč spekulací o změnách v kádru. Posledních několik dní se spekulovalo o příchodu Jakuba Jugase ze Zlína, ale toho získala konkurenční Slavia. A mluví se dokonce i o argentinském účastníku finále mistrovství světa 2014!

  Především v italských médiích se spekuluje o různých variantách toho, že by si nový kouč mohl na Letnou přivést hodně zajímavá jména. Především se spekuluje o stěhování argentinského veterána Rodriga Palacia, hájícího posledních 5let černomodré barvy milánského Internazzionale. Palacio sice zasáhl i do finálového klání na MS 2014 a je držitelem stříbrné medaile. O tom, zda by byl skutečně platnou posilou přímo na hřišti a ne jenom na papíře, ale někteří pochybují.

  „Stramaccioni se bude jistě snažit svého oblíbence Palacia vyvázat ze smlouvy,“  uvádí Gazetta dello Sport.

  Sociálními sítěmi již jdou i komentáře pozastavující se jak nad Palaciovým věkem, tak nad jeho typickou ozdobou hlavy.


  Dalšími skloňovanými jmény jsou Ilja Nestorovski, makedonský útočník z Palerma, a rovněž Ante Budimir, konkurent Patrika Schicka v Sampdorii. U druhého jmenovaného však může nastat problém právě kvůli avizovanému odchodu Schicka do Juventusu.

  Co si o této možnosti myslíte Vy? Podělte se o svůj názor v komentářích…

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje