6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Široká nabídka vozů KIA

  Hledáte rodinné auto, které pojme do velkého zavazadlového prostoru výbavu na rodinnou dovolenou nebo spíše sportovní vůz, který vás při sešlápnutí plynu vtáhne do pohodlné sedačky? Prozkoumejte širokou nabídku vozů KIA, třeba vám něco padne do oka.

  Nechejte se uvézt novým vozem Kia CEED

  Radost z rychlé jízdy, maximální sportovnost, prostorný, spolehlivý, okouzlující. To všechno je nový model Kia CEED, který nabízí celkem šest výbavových linií modelu CEED. Spotřeba jednotlivých linií se pohybuje od 4,6 do 6,8 l / 100 km, což v době prudkého zdražování paliv jistě oceníte.

  Hybridní KIA Sportage

  Hybridní automobily jsou čím dál více v kurzu, KIA jde s dobou a představila Kia Sportage s hybridním pohonem všech 4 kol. Šestistupňová převodovka nabízí úspornou, tichou a pohodlnou jízdu ve městě i mimo něj. Vybírat můžete ze 6 stupňů výbavy již od 644 980 Kč. Prostorný, praktický vůz je vhodný pro rodinné cestování a řidiče potěší, je totiž vybaven nejmodernější technikou a prémiovou kultivovaností.

  Městské vozítko s úložným prostorem pro život

  Pozoruhodným objemem zavazadlového prostoru překvapí Kia Rio, dokonalý vůz pro pohyb ve městě. Řidiče potěší nadstandardní prvky vybavení. Integrované LED světlomety pro osvětlení vozovky v noci, automatické odmlžování čelního skla a automatické spuštění stěračů ve chvíli, kdy na sklo dopadnou první kapky deště. Ochuzeni nebudou ani cestující na zadních místech, vůz nabízí dostatek místa pro pohodlné cestování.

  Výběr barev, který si zamilujete

  Nová Kia Stonic se chlubí odvážným exteriérem, atraktivním interiérem a možností individualizace. Toto menší SUV vyzývá k upoutání pozornosti. Výrazně tvarovaná karoserie doplněná o LED světlomety, a tmavě tónovaná skla vyvolávající zvědavost nad tím, co se skrývá uvnitř. Interiér nese nádech elegance. Čalounění pohodlných sedadel je k dostání v tkanině nebo umělé kůži. Pohodlně se usaďte a uchopte volant obšitý kůží. Zveme vás na předváděcí jízdu, kterou si sjednejte na stránkách Kia Kladno.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje