6.6 C
Prague
Sobota, 24 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  S cizincem během videokonference už nemusíte komunikovat anglicky

  Pokud se bojíte videokonferencí s cizinci jen kvůli tomu, že neumíte anglicky, tak už strach mít nemusíte. Překladače se tuto jazykovou bariéru odstraní.

  Před několika lety ještě něco nepředstavitelného, dnes naprosto běžná věc. Videokonference s cizincem jsou každodenní záležitostí, kterou můžete jednoduše provést i z vašeho domova. Vystačíte si s dostatečně rychlým internetem a vhodným softwarovým vybavením.

  Kvalitní vybavení

  Jestliže vlastníte firmu a potřebujete svého zahraničního klienta zaujmout, je dobré si na videokonferenci pořídit kvalitní techniku. Pokud ale něco takového neděláte pravidelně, zřejmě nemá smysl pořizovat si vlastní vybavení. Pronájem plátna a pronájem projekční techniky za vás tyto problémy vyřeší.

  Pronájmem přece jen ušetříte spoustu peněz i času. Vybraná firma totiž dorazí přímo k vám společně s proškoleným technikem, který vám pomůže všechno zapojit a nastavit. Vy se tak nebudete muset o nic starat. Ve chvíli, kdy samotná videokonference začne, pak stačí jen celou soustavu zapnout a začít konverzovat.

  Špičkové překladače

  A dnešní technologie přitom umožňují i to, že se společně mohou bavit i dva lidé, kteří nemluví stejným jazykem. Překladače totiž v posledních letech se totiž výrazně zlepšili a krom překladů textu nabízí i poměrně přesný překlad mluveného slova. Právě tuto funkci nabízí většina největších hráčů na trhu s komunikačním softwarem.

  Co za touto magií vlastně stojí? Umělá inteligence. Neuronové sítě v posledních letech začaly naprosto dominovat nejen v průmyslu překladů. Jejich schopnost efektivně se učit a zlepšovat z nich během několika let vytvořila naprosto dokonalého pomocníka, kterého můžete použít i vy, pokud se budete chtít dorozumět s cizincem. A to nejen během videokonference, ale třeba na dovolené jen s pomocí vašeho mobilního telefonu!

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje