6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Renovaci koupelny zvládnete i bez bourání. Pomohou tapety

  Vaše koupelna už má doby své největší slávy za sebou? Nechce se vám do bouracích prací, které by znamenaly omezení provozu celé domácnosti a týdny života v prachu? Podívejte se na řešení, ke kterému vám stačí jen speciální tapety.

  Určete si podobu tapet

  Nejprve si projděte nabídky firem, které vyrábí samolepicí fototapety. Budete si přát jemný vzor, nebo se vám spíše líbí fototapety lesa nebo kde je zobrazena příroda? Vždy si jasně určete své preference a podobu, jakou by měla místnost mít. Určete si celkovou náladu vaší koupelny. Pracujte se světlem, které v místnosti máte. Pokud se jedná o menší místnost, kde není dostatek přímého osvětlení, zvolte si světlejší tapety.

  Parádní stěny, které jste si přáli

  Už dlouho jste si pro svůj koupelnový prostor přáli dekorace, které budou krásné čisté a praktické? Místo klasických obkladaček se nebojte použít přímo fototapety, které dokonale splní vaše požadavky. Jejich aplikace je snadná a cenově jsou velmi příznivé. Jedná se o odolné tapety určené přímo do prostoru, kde je mnoho vlhkosti.

  Jde to i s podlahou

  Pokud si přejete kompletně změnit podobu vaší koupelny, lze to vzít přímo od podlahy. Zatímco na zdech se již vyjímají speciální fototapety určené pro koupelny, na zemi můžete mít samolepicí podlahové PVC čtverce. Ty se dají snadno umývat a udržovat, ale také se snadno lepí. K renovaci své koupelny tedy nebudete vůbec nikoho potřebovat.

  Nábytek bude jako nový

  I v případě koupelnového nábytku se ale nemusíte uchylovat ke koupi nových kousků. Zejména pokud je vyrobený z umakartu nebo lamina, nebo je povrch hladký a nesavý, snadno si pořídíte tapetu určenou přímo na tyto povrchy.

  Hurá, konečně máte koupelnu dle svých představ! A šlo to i bez drahé rekonstrukce a nutnosti bourání. Snadnou aplikaci tapet jste zvládli svépomocí, i to je vynikající.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje