6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Pohled do budoucnosti díky kartářkám a vědmám

  Nejen pro svou potřebu, ale také pro potřebu ostatních či ve strachu o ně, toužíme odhalit závoj a nahlédnout do budoucnosti. Věštírna, především však její kartářky byly obdarovány Bohem, aby nyní mohly pomáhat lidem v nelehkých situacích a nabídly jim náhled na skutečnosti z jiných úhlů pohledu. Díky tomu může být vaše rozhodování a počínání snazší.

  Jak se s námi spojit

  Celých 365 dní jsou naše kartářky připraveny zvednout telefon a naslouchat vašim potřebám. Stačí si vybrat kartářku, se kterou byste rádi hovořili (kartářky, které jsou online, mají u své fotografie zelené sluchátko), anebo můžete využít náhodného spojení, kdy vám bude kartářka přidělena. My věříme, že nic není náhoda a lidé se setkávají s těmi, kteří je mají v životě nasměrovat a pomoci jim uvědomit si mnohé.

  Kartářky se zajímají o různé oblasti výkladu. O věštbu a výklad z karet, snů, práci s kyvadlem, ale také o vztahové poradenství či numerologii.

  Dostupné metody

  Věštba z karet je jednou z mnoha metod, díky které je jim dovoleno nahlédnout na situaci, ve které se nacházíte a potřebujete poradit v tom, jak se rozhodnout. Výklad karet slouží především k pohledu do budoucnosti. Karty dokáží kartářkám podat obraz, kterým mohou rozumět díku neustálému vzdělávání se. Ostatním, lidem bez daru tohoto vidění, různé obrazy, kombinace ani čísle nedávají smysl ani logiku. Výklad je možné provádět z Tarotových, Andělských, Mariášových nebo Cikanských karet.

  Věštění, jak nazýváme techniky hromadně, jsou dále děleny podle nástroje, se kterým u věštby pracujeme – výklad karet či snů, vyvolávání duchů, věštění z ruky, křišťálové koule, vosku, vody, čajových lístků a mnoho dalšího.

  Dovolte nám nahlédnout do vašich příběhů a získejte odpovědi na otázky, se kterými se trápíte. Jedná se o vztahy, zaměstnání, zdraví? Na vše se pokusíme podívat.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje