6.6 C
Prague
Čtvrtek, 22 dubna, 2021
novinky

5 Most Affordable and Fun Swimsuits to Try This Summer Season

People live better in big houses and in big clothes. I try to contrast life today is full of contrast. We have to change!...
More

  Pánské polokošile a pánské mikiny vždy oceníte

  Pánské polokošile, pánská polotrička a pánské mikiny jsou jedněmi ze základních kousků každého pánského šatníku. Pohodlné, univerzální, stylové, módní a dobře kombinovatelné – to vše jsou plusy, které na nich oceníte. Pokud ještě nemáte  dostatečnou zásobu pánských triček, pánských polotriček, pánských polokošil a pánských mikin, vybrat si můžete z bohaté nabídky na wowdoplnky.cz.

  Přivítejte jaro a léto v novém pánském tričku a mikině

  Správná pánská polokošile musí bezvadně sedět. Zamiřte na wowdoplnky.cz a vyberte si správnou velikost a střih. Pánská polokošile (pánské polotričko) nesmí být příliš volná, ale ani příliš obepnutá. Délka by měla končit v polovině rozparku na kalhotách. Pokud jde o barvy pánských polokošil (pánských polotriček), vybírejte takové barvy, které snadno zkombinujte. Bílá pánská polokošile, černá, béžová, modrá, šedá jsou skvělou volbou pro každodenní nošení. Na léto k šortkám jsou vhodná jak pánská trička bez potisku, tak i křiklavější pánská trička s výraznými barvami či vzory.

  Jak nosit pánské polotričko?

  Díky komfortnímu střihu a bavlněnému materiálu jsou pánské polokošile jako stvořené na teplé letní dny. Oblečte si k nim džínové kraťasy nebo šortky s délkou těsně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné tenisky či lněné espadrilky. Takový outfit je ideální pro každodenní nošení i letní dovolenou. A jak tedy správně nosit pánskou polokošili

  • I když je venku opravdu parno, nechte si vždy alespoň jeden spodní knoflík na pánském polotričku zapnutý. 
  • Naopak první knoflík můžete nosit rozepnutý stále. 

  Tak si to žádá etiketa.

  Jak jistě víte, k pánskému tričku je vhodná pánská mikina, která může mít mnoho podob. Pánskou mikinu na zip, která bude ideální do školy, do práce nebo třeba na sport a ven pořídíte rovněž na wowdoplnky.cz.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.